حمید قبادی:

طراحان لباس بعنوان تشكیل دهنده جریان مد نقش آفرینی می كنند

طراحان لباس بعنوان تشكیل دهنده جریان مد نقش آفرینی می كنند دست و هنر: دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور در اختتامیه كارگاه آموزشی مد و برندسازی اظهار داشت: همچون شاخصه های مانایی و ماندگاری موفقیت رویدادهای عرصه مد و لباس، حرفه ای شدن فعالان هنرصنعت مد است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، آئین اختتامیه اولین كارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی طی سه روز گذشته به همت شركت مدیریت آرتا بنیان و گروه «مدآرت» و با میزبانی هتل پارسیان اوین برگزار شد، با حضور بیش از 100 طراح حاضر در این رویداد، مدیران كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور، مدیران «آكسفور سرت یونیورسال» و جمعی از اساتید پایان یافت.
امیرعماد اسكویی مدیرعامل شركت مدیریت «آرتا بنیان» و دبیر اجرایی اولین كارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی هم با تقدیر از حضور تمامی طراحان و اساتید مطرح برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد، حضار را به حمایت هر چه بیشتر از هشتك «ایرانی بپوشیم» دعوت كرد.
حمید قبادی دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور در این مراسم ضمن تبریك بابت تمام تلاش ها و اقدامات پرارزش در جهت برگزاری هر چه بهتر و اثرگذارتر این رویداد بیان كرد: جریان مد و لباس كشور به لطف الهی و تمامی مساعدت های فعالان این عرصه سامان پیدا كرده و طراحان بعنوان سلول های تشكیل دهنده جریان مد نقش آفرینی كرده اند.
قبادی اظهار داشت: نقش جدی، مؤثر و سرنوشت ساز طراحان مد و لباس در یك دوره آموزن و خطا انكارناپذیر است و مانایی و ماندگاری این شرایط شاخصه های متعددی دارد كه همچون آن و شاید اصلی ترین، حرفه ای شدن فعالان هنرصنعت مد است.
دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور اضافه كرد: مهمترین ركن طراحی لباس به معنای پذیرفتن قواعد و چارچوب های مختلف پیش روی این طیف از جامعه، حرفه ای شدن و ارتقاء توانمندی ها است و اگر می خواهیم جریان مد را با اقتضائات تخصصی به پیش بریم از محل همین رویدادهای تخصصی و حرفه ای است.
قبادی با تقدیر از جوانان پویا و با انگیزه ای كه مبادرت به برپایی كارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی كردند تصریح كرد: این رویداد توسط گروهی از جوانان برگزار شد، ما هم اعتماد كردیم و با عرضه مجوز و تولید بستر مناسب برای انجام یك فعالیت حرفه ای و همراهی اساتید شاهد رویدادی درخور توجه بودیم.
در آخر آئین اختتامیه اولین كارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی، گواهی حضور بیش از 100 طراح شركت كننده در این رویداد از جانب دانشگاه آكسفور سرت یونیورسال و شركت مدیریت «آرتا بنیان» اعطا شد.

1397/06/20
13:52:29
5.0 / 5
4581
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی