آمار تازه از فروش فیلم ها در آستانه تعطیلی های محرم

آمار تازه از فروش فیلم ها در آستانه تعطیلی های محرم دست و هنر: آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده سینما در حالی توسط پخش كنندگان این آثار اعلام گردید كه سینماها با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی چند روزی تعطیل خواهند بود.محمد قاضی ـ مدیرپخش گویافیلم ـ در گفت وگو با ایسنا درباره آمار فروش فیلم سینمایی «یك كیلو و بیست و یك گرم» به كارگردانی رحیم طوفان اظهار داشت: این اثر سینمایی پس از گذشت ۱۲ روز از شروع اكرانش و با در اختیار داشتن ۳۸ سالن سینمایی در تهران و شهرستان ها ۶۸ میلیون تومان فروش داشته است.

داریوش بابائیان ـ مدیر پخش شكوفا فیلم ـ هم با اشاره به اینكه فیلم سینمایی «آخرین بار كی سحر رو دیدی» تابحال ۱۲۰ میلیون تومان فروش داشته بیان كرد: این فیلم سینمایی به كارگردانی فرزاد مؤتمن اكرانش در اصل از ۱۴ شهریورماه شروع شد و الان ۲۴ سالن سینمایی در تهران و شهرستان در اختیار دارد.

روابط عمومی دفتر پخش درخشان آفتاب عالم تاب درباره آمار فروش فیلم «داش آكل» توضیح داد: «داش اكل» به كارگردانی محمد عرب كه وارد سومین هفته اكران خود شده است با در اختیار داشتن ۷۰ سالن سینمایی ۲۵۶ میلیون تومان فروش داشته است.

عباس حقیقی مسئول پخش جوزان فیلم هم درباره میزان فروش فیلم سینمایی «پشت دیوار سكوت» به ایسنا اظهار داشت: این فیلم سینمایی به كارگردانی مسعود جعفری جوزانی كه از ۲۴ مردادماه روی پرده سینماها رفت تا كنون ۱۳۶ میلیون و ۳۴۳ هزار تومان فروش داشته، این در شرایطی است كه این اثر سه سالن سینمایی در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان ها در اختیار دارد.

به گفته روابط عمومی شركت پخش نسیم صبا، فیلم سینمایی «راه رفتن روی سیم» به كارگردانی احمدرضا معتمدی پس از گذشت چهار هفته از اكران و نمایش در ۱۱ سالن سینمایی ۹۰ میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی ـ مدیر پخش حوزه هنری ـ درباره آمار فروش دو فیلم سینمایی «شعله ور» و «تنگه ابوقریب» به ایسنا اظهار داشت: فیلم «شعله ور» به كارگردانی حمید نعمت الله پس از ۳۵ روز اكران و نمایش در ۸۵ سالن سینمایی ۹۲۰ میلیون تومان و «تنگه ابوقریب» به كارگردانی بهرام توكلی پس از ۳۹ روز و در اختیار داشتن ۱۷۰ سالن چهار میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی ـ مدیر رسانه فیلمسازان ـ هم درباره آمار فروش فیلم های سینمایی این شركت توضیح داد: «همه چی عادیه» به كارگردانی محسن دامادی بعد از ۳۰ روز اكران ۲۸۰ میلیون تومان فروش داشته، این اثر اكنون در ۳۵ سالن سینمایی به نمایش درمی آید. همینطور فیلم سینمایی «كاتیوشا» به كارگردانی علی عطشانی بعد از ۴۵ روز اكران و دارا بودن ۵۲ سالن سینمایی دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به نقل از روابط عمومی سیمای مهر، فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» به كارگردانی مصطفی سلطانی با نمایش در ۱۳ سالن در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان ها و بعد از ۱۲ روز اكران، یه تفكیك ۲۱ میلیون تومان در تهران و ۶ میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته است.
1397/06/24
15:10:19
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: آثار , سینما , شركت , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی