برگزاری نخستین كنفرانس بین المللی تحقیقات بازی های دیجیتال

برگزاری نخستین كنفرانس بین المللی تحقیقات بازی های دیجیتال دست و هنر: دومین كنفرانس ملی و نخستین كنفرانس بین المللی تحقیقات بازی های دیجیتال، تحت حمایت علمی شاخه ایرانی IEEE برگزار می گردد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، دومین كنفرانس ملی و نخستین كنفرانس بین المللی تحقیقات بازی های دیجیتال، تحت حمایت علمی شاخه ایرانی IEEE برگزار می گردد. طبق قرارداد فی درخلال دبیرخانه كنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال وIEEE-Iran Section (دبیرخانه بخش ایران آیتریپل ای)، مقالات انگلیسی پذیرش شده در دومین كنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال به منظور نمایه سازی در پایگاه IEEE Xplore ارسال خواهند شد.


همچنین مقالاتی كه در IEEE نمایه خواهد شد كه ضمن رعایت استانداردهای كیفیتی همچون محتوای علمی مناسب، فاقد سرقت علمی و ادبی (كپی / پیست) بوده و از لحاظ نگارش و گرامر در سطح بالائی باشند. در این راستا تمامی پژوهشگران، می توانند مقالات خویش را بعد از نگارش به زبان انگلیسی، برپایه فرمت مندرج بر روی سایت كنفرانس تنظیم و نسبت به ارسال آن اقدام نمایند.
مقالات پذیرفته شده در DGRC2018، مجدداً توسط IEEE Xplore مورد ارزیابی قرار می گیرند و از جنبه كیفیت علمی و كیفیت نگارشی بررسی می شوند. مهلت ارسال اصل مقالات تا 20 مهرماه است، 8 و 9 آذرماه این كنفرانس برگزار می گردد.

1397/06/31
13:02:48
5.0 / 5
4705
تگهای خبر: بازی , دیجیتال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی