آمار تماشاگران تالار هنر و مجموعه تئاتر شهر

آمار تماشاگران تالار هنر و مجموعه تئاتر شهر دست و هنر: مجموعه تئاتر شهر با ۴ نمایش و تالار هنر با ۲ نمایش روی صحنه تعداد تماشاگران خود تا ۲۰ مهر ماه ۹۷ را اعلام نمودند.


به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر كه هفته گذشته میزبان چهار نمایش "مرگ و پنگوئن"، "عند از مطالبه"، "سیم و سرمه" و "به آسمان خوب نگاه كن" بود، آمار تماشاگران هر نمایش را به تفكیك اعلام نمود.
نمایش "مرگ و پنگوئن" به كارگردانی پیام دهكردی كه تا ۲۰ مهر ماه ۳۱ نوبت در سالن چهارسو روی صحنه رفته میزبان ۳۲۱۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۶۸۵ بلیط تمام بها، ۴۱۶ بلیط نیم بها، ۱۷۲ بلیط تخفیف دار و ۹۴۰ بلیط میهمان عرضه شده و گیشه آن ۶۰۹ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال ثبت شده است. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر گنجایش دارد.
نمایش "عند از مطالبه" به كارگردانی سامان خلیلیان هم كه تا ۲۰ مهر ۲۸ نوبت روی صحنه رفته میزبان ۱۷۷۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۱۱ بلیط تمام بها، ۱۴۰ بلیط نیم بها، ۲۷۵ بلیط تخفیف دار و ۹۵۲ بلیط میهمان عرضه شده كه در گیشه ۲۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال برایش ثبت شده است. سالن قشقایی تنها ۹۶ صندلی دارد.
در سالن سایه هم نمایش "سیم و سرمه" به كارگردانی روزبه حسینی طی ۱۹ اجرایی كه تا تاریخ یاد شده انجام داده میزبان ۶۱۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش هم ۱۹۸ بلیط تمام بها، ۲۸ بلیط نیم بها، ۳۳ بلیط تخفیف دار و ۳۵۸ بلیط میهمان عرضه شده كه در گیشه ۷۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال شده است. سالن سایه تنها برای ۷۲ تماشاگر صندلی دارد.
نمایش "به آسمان خوب نگاه كن" به كارگردانی شهاب راحله هم در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر ۱۰ نوبت روی صحنه رفته بوده كه ۱۸۵ تماشاگر هم آنرا دیده اند. برای این نمایش ۶۳ بلیط تمام بها، ۷ بلیط تخفیف دار و ۱۱۵ بلیط میهمان عرضه شده و گیشه آن ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال ثبت شده است. پلاتو اجرا تنها برای ۲۶ تماشاگر صندلی دارد.
دو نمایش تالار هنر كه تا كنون ۱۸ و ۲۰ نوبت روی صحنه رفته اند تنها در هفته گذشته با شش اجرایی كه داشته اند میزبان ۱۳۴۵ تماشاگر بوده اند.
نمایش پدرآن به كارگردانی مهدی فرشیدی سپهر هفته گذشته ۶۶۴ تماشاگر داشته كه مجموع تماشاگرانش طی ۲۰ اجرایی كه تا ۲۰ مهر ماه پشت سر گذاشته به ۱۸۹۳ تماشاگر رسیده است. این نمایش تا كنون ۸۹۵ بلیط تمام بها، ۳۷۱ بلیط نیم بها و ۱۴۰ بلیط تخفیف دار داشته و تعداد بلیط های مهمانش هم ۴۸۷ بلیط بوده است. مجموع فروش این نمایش طی ۲۰ نوبت اجرا ۲۱۳ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال اعلام شده است.
نمایش دیگر تالار هنر با عنوان "شاپرك ها در خیابان" به كارگردانی ناصر آویژه هم هفته گذشته ۶۸۱ تماشاگر داشته است. در مجموع ۱۸ اجرایی كه این نمایش پشت سر گذاشته ۱۹۹۵ تماشاگر داشته است. آمار بلیط های این نمایش نشان می دهد، ۶۹۵ بلیط تمام بها، ۲۸۵ بلیط نیم بها، ۳۰۴ بلیط تخفیف دار و ۷۱۱ بلیط میهمان برایش عرضه شده است. این نمایش تا ۲۰ مهر ماه به فروش ۱۹۱ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال رسیده است.1397/07/25
16:50:15
5.0 / 5
4596
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی