آیت الله نوری همدانی:

باید مشكلات برگزاری حماسه اربعین مرتفع شود

باید مشكلات برگزاری حماسه اربعین مرتفع شود دست و هنر: مرجع تقلید شیعه اظهار داشت: باید نقصها موجود در برگزاری حماسه اربعین بررسی شود و با یك مدیریت درست، مشكلات رفع گردد تا این حماسه هرسال با شكوه تر برگزار گردد و مردم بتوانند با سهولت بیشتری به این سفر مشرف شوند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، آیت الله حسین نوری همدانی، بامداد امروز در دیدار معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور و دبیر ستاد اربعین در قم عنوان كرد: مسئولان ستاد اربعین خدمات بسیاری انجام دادند و ثواب زیارت برای آنان هم نوشته می گردد.

وی اضافه كرد: مدیریت امور بسیار مهم می باشد و باید در هر كاری باید مدیریت داشته باشیم و دین اسلام به این مورد تاكید دارد؛ در مبحث اربعین هم باید یك مدیریت واحد وجود داشته باشد و انجام امور را بر عهده بگیرد تا مشكلی تولید نشود.

این مرجع تقلید شیعه بیان كرد: مباحث اقتصادی در مورد سفر اربعین بسیار مهم می باشد، اكنون یك دینار عراقی برابر با 13هزارتوان شده است و ارزش پول ملی كاهش پیدا كرده است و این مورد سبب شده است كه مردم با مشكلاتی مواجه شوند.

وی افزود: كار امام حسین(ع) از جنبه سیاسی بسیار مهم می باشد و در حماسه اربعین هم این جنبه باید مورد توجه قرار بگیرد، باید یك بهره برداری مناسب از این حماسه انجام گیرد، باید هماهنگی هایی صورت گیرد تا در روز اربعین برای این زائران میلیونی، توسط چند خطیب توانان، مباحث مهم مطرح شود و روشنگری صورت گیرد تا این افراد، دشمنان خویش را به خوبی بشناسند.

آیت الله نوری همدانی خاطرنشان كرد: صدا و سیما باید با قدرت این حماسه بزرگ را پوشش دهد، در این خصوص كم كاری هایی صورت گرفته است و باید این نقصها مرتفع شود؛ دشمنان به دنبال عدم انعكاس این حماسه هستند و در عوض باید ما به خوبی به پوشش و انعكاس حماسه اربعین بپردازیم و این اتفاق مهم را به جهانیان نشان دهیم.

وی اظهار داشت: باید نقصها موجود در برگزاری حماسه اربعین بررسی شود و با یك مدیریت درست، مشكلات رفع گردد تا این حماسه هرسال با شكوه تر برگزار گردد و مردم بتوانند با سهولت بیشتری به این سفر مشرف شوند.
1397/08/15
14:56:20
5.0 / 5
4278
تگهای خبر: خدمات , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی