در نطنز برگزار شد

همایش گرامیداشت سالروز حماسه و ایثار

همایش گرامیداشت سالروز حماسه و ایثار به گزارش دست و هنر معاون فرهنگی سپاه قدس خاطرنشان كرد: نابودی داعش در عراق و سوریه، شكست بزرگ آمریكا و متحدانش بود كه با رشادت های مدافعان حرم و دیگر نیروهای رزمنده این شكست بدست آمد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، سردار حسین اكبری امروز (پنجشنبه) در همایش بزرگ سالروز حماسه و ایثار شهرستان نطنز اظهار نمود: نابودی داعش در عراق و سوریه، شكست بزرگ برای آمریكا و متحدانش عربی و غربی اش بود.
وی اضافه كرد: زمانی كه انقلاب اسلامی ایران بزرگ شد و در میان مستضعفان جهان طرف دار پیدا كرد، آمریكا به واسطه عراق و دیگر كشورها جنگ را به ایران تحمیل كرد.

معاون فرهنگی سپاه قدس اظهار داشت: پس از اینكه آمریكا دید جنگ هم چاره ساز نیست، با توطئه های مختلف وارد عمل شد تا به ایران ضربه بزند، اما باز هم كارساز نشد و قصد حمله به ایران را كرد. ابتدا به عراق و افغانستان حمله كرد و با اشغال آن ها زمینه را برای حمله به ایران آماده كرد، اما با هراس از قدرت نظامی و الهی ایران از این كار منصرف شد و با ترك عراق، این كشور به سمت ایران متمایل شد. آمریكا و متحدانش دیدند كه با این حركت، نفوذ و محبوبیت ایران در منطقه بیشتر و بیشتر می گردد و برای مقابله با آن گروه داعش را پدید آوردند اما با رشادت های مدافعان حرم و سردار قاسم سلیمانی امروز این توطئه خنثی و داعش نابود شد كه این نابودی شكستی سخت برای آمریكا است.


 

1396/09/09
23:10:29
5.0 / 5
5624
تگهای خبر: فرهنگ و تمدن , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی