نتایج كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز اسباب بازی اعلام گردید

نتایج كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز اسباب بازی اعلام گردید دست و هنر: نتایج ششمین نشست كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز از جانب دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی اعلام گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، در این كمیسیون ۹۴ پرونده مورد بررسی و صدور رأی قرار گرفت كه از این تعداد، ۳۰ پرونده ثبتی و ۶ اسباب بازی خواهان مجوز تولید و ۳۰ سرگرمی مربوط به بخش واردات اسباب بازی در گمرك های مربوط به حوزه ستادی دبیرخانه بودند.
بر مبنای اعلام این دبیرخانه از مجموع پرونده های ثبتی، ۳۰ پرونده از نظر ثبت بلامانع تشخیص داده شد كه از نظر گروه بندی اسباب بازی ها، ۷ پرونده در گروه آموزشی و كمك آموزشی ۵ پرونده در گروه فكری، ۷ پرونده در گروه فرهنگی هنری و ۳ پرونده در گروه الكترونیكی و كامپیوتری قرار داشتند.
هم چنین از مجموع پرونده های متقاضی مجوز تولید با ۶ پرونده موافقت و ۳۳ پرونده درخواست ثبت به علت عدم احراز شرایط در این كمیسیون رأی نیاورد اما با مجوز تولید ۸ پرونده موافقت شد.
مجموع پرونده های مجوز تولید در این كمیسیون ۳۰ پرونده است كه از نظر گروه بندی اسباب بازی ۵ پرونده حركتی مهارتی، ۵ پرونده در گروه فكری، ۳ پرونده فرهنگی هنری و ۳ پرونده الكترونیكی و كامپیوتری است.
در حال حاضر اسباب بازی ها و سرگرمی های در ۶ گروه حركتی مهارتی، آموزشی و كمك آموزشی، فكری، فرهنگی هنری، كمك درمانی، الكترونیكی و كامپیوتری مورد بررسی و صدور رأی قرار می گیرد.

1396/10/01
13:55:29
5340
5.0 / 5
تگهای خبر: اسباب بازی , بازی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی