مصطفی رحماندوست مطرح كرد

وظیفه كانون در ارتقای صنعت اسباب بازی سنگین است

وظیفه كانون در ارتقای صنعت اسباب بازی سنگین است به گزارش دست و هنر عضو هیات مدیره كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، وظیفه این نهاد را در امر اعتلای صنعت اسباب بازی سنگین و مهم خواند.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل كانون، مصطفی رحماندوست درباره اسباب بازی اظهار داشت: از آنجائیكه اغلب تولیدكنندگان اسباب بازی از حمایت های دولتی ناامید به نظر می رسند؛ وظیفه ی كانون در این زمینه سنگین تر خواهد شد.
رحماندوست با بیان این كه ثبت مجوز تنها وظیفه ی شورای نظارت بر اسباب بازی نیست، اضافه كرد: معرفی و تبلیغات یكی از مسایل مهمی است كه به تولید كالای ایرانی كمك خواهد نمود. این حمایت می تواند از سمت كانون صورت بگیرد.
این نویسنده كودك و نوجوان همینطور اظهار نمود: برای تغییر كاربرد این ابزار بعنوان كالای فرهنگی و رفع موانع مالیاتی باید اقدام هایی صورت بگیرد و تمام این ها می تواند جزو برنامه های كانون پرورش فكری قرار بگیرد.
او در پاسخ به این سوال كه تولیدات اسباب بازی كانون نیازمند تغییرهایی است، عنوان كرد: تولیدات اسباب بازی كانون محدود و در واقع متوقف شده است. باید تغییرهایی در این روی كرد صورت بگیرد كانون باید نمونه سازی را آغاز كند.

1397/09/09
23:21:41
5.0 / 5
4601
تگهای خبر: اسباب بازی , بازی , فرهنگ , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی