برگزاری كمیسیون پزشكی بنیاد شهید در اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان

برگزاری كمیسیون پزشكی بنیاد شهید در اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان به گزارش دست و هنر مدیركل كمیسیون پزشكی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری كمیسیون پزشكی بنیاد در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و همدان اطلاع داد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری همایش ویزیت تخصصی جانبازان شیمیایی دارای ضایعات چشمی متوسط استان اصفهان، اظهار داشت: این همایش در ایام ۸ و ۹ آذرماه سال جاری با دعوت از ۱۶۰ نفر در محل بیمارستان میلاد اصفهان از سوی اداره كل كمیسیون پزشكی برگزار گردید.
وی ادامه داد: در این همایش تخصصی جانبازان ابتدا توسط متخصص داخلی ویزیت و تمام معاینات تخصصی و تست های تنفسی برای آنان انجام شد و در ادامه در بخش تخصصی چشم تمام شركت كنندگان توسط دو متخصص چشم پزشك معاینه و ارزیابی شدند. همینطور جانبازان توسط متخصصان پوست، اعصاب و روان و جراح عمومی ویزیت شدند و سایر ضایعات ناشی از مجروحیت آنان ارزیابی شد و در انتها پرونده جانبازانی كه با عنایت به معاینات تخصصی انجام شده مشمول افزایش درصد جانبازی می شوند به كمیسیون پزشكی ارجاع و درصد جانبازی جدید آنان اعمال خواهد شد.
مدیركل كمیسیون پزشكی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد برگزاری كمیسیون پزشكی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: این كمیسیون در تاریخ ۸ و ۹ آبان با دعوت از جانبازان و متقاضیان تعیین درصد مجدد در محل بنیاد تبریز و با حضور هفت نفر از متخصصین، دبیر و دو كارشناس كمیسیون تشكیل شد.
طائبی افزود: این كمیسیون در فضایی مطلوب برگزار گردید و از مجموع نفرات دعوت شده ۳۷۹ نفر در كمیسیون حاضر شدند و بر مبنای نوع مجروحیت، توسط متخصصان ویزیت شدند.
وی در انتها درباره كمیسیون پزشكی تعیین درصد تركیبی استان همدان اظهار داشت: این كمیسیون در تاریخ ۸ آذر با حضور ۶ نفر از متخصصان، دبیر و ۲ كارشناس كمیسیون پزشكی تشكیل شد و ۲۲۷ نفر از متقاضیان بر مبنای نوع مجروحیت و بیماری های غیرجنگی، توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.1397/09/12
14:09:25
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: بازی , شركت , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی