رئیس شبكه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران خبر داد

برگزاری آغازین دوره مسابقه بین المللی مصورسازی پروژه

برگزاری آغازین دوره مسابقه بین المللی مصورسازی پروژه دست و هنر: رئیس شبكه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران و مدیر پروژه این مسابقه از برگزاری آغازین دوره بین­ المللی این رقابت آگاهی داد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، فرهاد نصرالله پور رئیس شبكه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران (IPMA، Young Crew Iran) و سید محمد امینی مدیر پروژه مسابقه بین المللی مصورسازی پروژه، SEE Project خبر از برگزاری آغازین دوره بین ­المللی این رقابت را داد.
انجمن مدیریت پروژه ایران بعنوان یكی از فعال­ ترین اعضای انجمن بین ­المللی مدیریت پروژه (IPMA International Project Management Association)، در اواسط سال ۱۳۹۷، پیشنهاد برگزاری آغازین دوره مسابقه بین المللی مصورسازی پروژه با شعار "پروژه را ببین، SEE Project" را با میزبانی كشور ایران به این نهاد معتبر بین ­المللی ارائه نمود.
در این رقابت از بزرگ­ترین و پیچیده ­ترین پروژه­ های صنعتی همچون پروژه­ های حوزه­ انرژی، ساخت، فناوری اطلاعات، زیربنایی، عمرانی و... تا كوچك­ترین و ساده­ ترین آنها در این چالش قابل رقابت هستند و این نگاه دوربین است كه بعنوان هنری بی بدیل می تواند سابقه و دانش بكار رفته در اجرای آنها را همواره برای مجریان، پیمانكاران، دانش پژوهان و... قابل دستیابی كند.
از مهم­ترین اهداف این مسابقه، به تصویر كشیدن پروژه ها با بهره گیری از هنر عكاسی و نمایش، توسعه صنعت مصورسازی پروژه ها و توسعه دانش اجرای پروژه ها با تصویرسازی از آنها در كنار درخشش نام ایران در عرصه بین­ المللی است. این جشنواره از اواخر آبان ماه سال جاری آغاز و تا اوایل سال آتی ادامه خواهد داشت.
در این مسابقه شركت كنندگان می توانند در یكی از ۲ بخش در نظر گرفته شده به رقابت بپردازند:
بخش اول: نمای ثابت رقابت همگانی در عكاسی از پروژه­ ها، آثار عكاسی با سوژه توسعه پایدار، پیشرفت پروژه و یا آزاد قابل ارسال توسط عموم است.
بخش دوم: نمای پویا رقابت سازمان های پروژه محور، آثار عكاسی، فیلم كوتاه، پویانمایی (انیمیشن) با سوژه آزاد قابل ارسال توسط شركت های پروژه محور، مصورسازان و عكاسان حرفه­ ای خواهد بود.
سایر اطلاعات تكمیلی درباب نحوه ارسال آثار، قوانین و مقررات مسابقه، ارزیابی و داوری، جوایز و برندگان، اخبار و سایر اطلاعات تكمیلی در وبگاه انجمن مدیریت پروژه ایران قابل مشاهده می باشد.


1397/09/15
13:07:35
4131
5.0 / 5
تگهای خبر: آثار , انجمن , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی