كمبود قرص ضدمنقلب در كشور

كمبود قرص ضدمنقلب در كشور دست و هنر: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز


رضا ساكی
حتما تاكنون در خبرها خوانده اید كه یك دختر اهوازی با لباس مردانه به ورزشگاه اهواز رفته است. این دختر كه صورتش را شبیه مردان گریم كرده و وارد ورزشگاه شده است هر گونه منقلب شدن خویش را تكذیب كرده است. خانم شبنم گفته است: «در استادیوم احساس امنیت كردم و منقلب نشدم. »
البته نمی شود با یك مورد منقلب نشدن حكم صادر كرد كه دیگران هم با رفتن به ورزشگاه منقلب نمی شوند. اتفاقا مورد داریم كه حتی با شنیدن اسم ورزشگاه هم منقلب می گردد و اگر درجا قرص ضدمنقلب نخورد حالش خوب نمی شود. حتی برخی نزدیكان یك هنرپیشه اذعان كرده اند او همیشه برای به شمال رفتن از جاده مخصوص استفاده می نماید كه از ورزشگاه آزادی دور باشد چون حتی با دیدن ورزشگاه هم منقلب می گردد و باید قرص ضدمنقلب بخورد. اطرافیان این هنرپیشه از كمبود قرص ضدمنقلب در كشور انتقاد كردند و از دولت خواستند فكری به حال منقلبان جامعه بكند.
البته شما بهتر از من می دانید كه اگر روزی ورود خانم ها به ورزشگاه آزاد بشود قرار نیست آن ها میان مردان بنشینند. آنه ا در جایگاه زنان و دور از جایگاه مردان و با فاصله از آن ها خواهند نشست و تقریبا در آن فاصله امكان منقلب شدن وجود ندارد چون فاصله آن قدر زیاد است كه حتی گل ها هم نمی توانند گرده افشانی كنند. البته ممكن است باز هم كسانی باشند كه بگویند ما از چند فرسخی هم منقلب می شویم و به ورزشگاه نمی رویم. هیچ عیبی ندارد چون قانون كسی را برای نرفتن به ورزشگاه مجازات نمی نماید.
باقی بقای تان1396/10/06
19:22:30
5.0 / 5
5431
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی