به دلیل زمان بر بودن درج بازی ها در ماركت های دیجیتال

مهلت ارسال آثار به جشنواره بازی های ویدیویی تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره بازی های ویدیویی تمدید گردید به گزارش دست و هنر با عنایت به درخواست های پرتعداد بازی سازان كشورمان، مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران برای آخرین بار، تا دهم بهمن ماه تمدید گردید.



به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، محمد حاجی میرزایی دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران با بیان این خبر اظهار داشت: یكی از تفاوت های رویداد امسال با سال قبل این است كه تنها پروژه هایی داوری خواهند شد كه در یكی از ماركت های معتبر داخلی و خارجی به صورت عمومی و یا دسترسی Early Access انتشار یافته باشند.
او افزود: با عنایت به این رویه جدید و این كه ثبت و انتشار بازی در ماركت ها، پیچیدگی های خاص خویش را دارد، تعداد زیادی از بازی سازان خواهان تمدید دوباره مهلت شدند تا بتوانند بازی خویش را در یكی از ماركت ها به صورت كامل یا محدود منتشر نمایند.
حاجی میرزایی با بیان این كه جوایز جشنواره امسال ۸ برابر شده و همین مبحث جذابیت های زیادی برای بازی سازان بوجود آورده است اظهار داشت: برای مشاركت حداكثری جامعه بازی سازان در بزرگ ترین جشنواره داخلی این حوزه، تصمیم گرفته شد تا برای آخرین بار و برای ۱۰ روز دیگر تمدید گردید.
دبیر جشنواره هشتم تصریح كرد: با عنایت به پروسه طولانی داوری، این مهلت قابل تمدید نیست و بعد از دهم بهمن ماه هیچ اثر جدید پذیرفته نخواهد شد.
او درباره مسابقه مردمی هم توضیح داد: امسال برای اولین بار جوایز مردمی به سه بخش بهترین بازی سال، بهترین به روز رسانی سال و مورد انتظارترین بازی تقسیم شده است.
حاجی میرزایی با بیان این كه در بخش مورد انتظارترین بازی، بازی سازان باید ویدیویی از پروژه آینده خویش را ارسال نمایند اظهار داشت: این امكان وجود دارد كه بعد از ارسال ویدیو و ثبت نام، قبل از مراسم اختتامیه ویدیوی جدید و با كیفیت بالاتری جهت پخش در اختتامیه ارسال شود.
دبیر جشنواره هشتم همینطور با بیان این كه ارسال فرم و ثبت بازی برای شركت در جشنواره را تنها بعد از فشردن دكمه «ارسال نهایی فرم» و دریافت ایمیل تاییدیه و كد پیگیری، قطعی می شود اظهار داشت: متقاضیان حضور در جشنواره طبق روال معمول باید فرم ثبت نام را پر كنند. با عنایت به این كه هر تیم یا شركت بازی سازی امكان دارد بیشتر از یك اثر به جشنواره ارسال كنند، امكان ثبت چند بازی در همان فرم وجود دارد. بدین سان كه متقاضیان مشخصات بازی را ثبت كرده و روی دكمه «ثبت بازی» كلیك كرده و سپس بازی بعدی خویش را ثبت می كنند.
او افزود: همان گونه كه در فرم ثبت نام هم توضیح داده شده، كلیك روی دكمه ثبت بازی برای ارسال نهایی فرم كافی نیست و ثبت نام قطعی، بعد از ثبت بازی، با كلیك بر روی دكمه «ثبت نهایی فرم» در انتهای صفحه انجام می گیرد. همینطور جهت تایید نهایی ارسال موفقیت آمیز فرم نیز، یك ایمیل حاوی كد پیگیری برای ثبت نام كنندگان ارسال می شود. ازاین رو در صورتیكه این ایمیل را بازی سازان ظرف یك هفته بعد از ثبت نام دریافت نكرده اند، حتما با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.
بر این اساس بازی سازان می توانند با رجوع به سایت جشنواره تا آخر روز چهارشنبه ۱۰ بهمن اثر خویش را ارسال كنند، این آخرین مهلت ثبت آثار خواهد بود.

1397/11/04
13:33:56
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: آثار , بازی , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی