ولایت مداری درس ماندگار حضرت زهرا (س) به امت اسلامی

ولایت مداری درس ماندگار حضرت زهرا (س) به امت اسلامی دست و هنر: كارشناس امور دینی اظهار داشت: ولایت مداری باید درس بزرگ ما از حضرت زهرا (س) باشد، به خصوص در شرایط كنونی كشور كه دشمن از هر سو جنگ تمام عیار را با ملت آغاز نموده است.


حجت الاسلام علی ناصر در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: سپس رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) امت اسلامی نسبت به پذیرش حضرت علی (ع) بعنوان ولی امت اسلامی خلاف وعده كردند و ایشان را با مظلومیت تمام تنها گذاشتند. حضرت زهرا (س) برای دفاع از ولایت با همه جایگاه والایی كه در میان امت بعنوان دختر پیامبر اكرم (ص) داشتند، وارد میدان شدند. ایشان به همراه فرزندان شان درب به درب اهل مدینه می رفتند تا عهد و پیمانی كه با علی (ع) در غدیرخم بسته بودند را یادآوری كنند: زندگی حضرت زهرا (س) برای همه مسلمانان چه زن و چه مرد الگو و درس فراموش نشدنی است كه برای تبیین این درس ها باید تلاش شود: دفاع جانانه از ولایت یكی از مهم ترین بخش های زندگی حضرت زهرا (س) كه نتیجه آن به شهادت ایشان ختم شد.
او همینطور اظهار نمود: هم اكنون كه چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری می شود باید به نقش و جایگاه ولایت فقیه در جریان قبل و پس از انقلاب اسلامی توجه بسیاری داشت.
ناصر اشاره كرد: ولایت مداری باید درس بزرگ ما از حضرت زهرا (س) باشد، به خصوص در شرایط كنونی كشور كه دشمن همه تلاش خودرا برای سست كردن جایگاه انقلاب به خصوص ولایت فقیه انجام می دهد اما همواره با شكست مواجه می شود.1397/11/20
20:40:01
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی