نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت:

تمام خاصیت های مدیریتی در مقام معظم رهبری وجود دارد

تمام خاصیت های مدیریتی در مقام معظم رهبری وجود دارد دست و هنر: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اظهار داشت: امروز باز تمام خاصیت های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نكرده و توجه نكنیم سرنوشت ما باز بهتر از مردم دوران امام علی (ع) نمی گردد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسكر در مراسم عزاداری روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل دفتر امام جمعه كرمان با اشاره به اینكه باید بدانیم كه مدیریت یك امانت الهی است، اظهار داشت: كسانی كه مدیریت را می پذیرند فقط باید برای ادای تكلیف الهی مسئولیت را قبول كنند.
وی ادامه داد: اسلام برای مدیریت جامعه ارزش والایی برخوردار می باشد و بنا بر این خداوند پیامبران الهی را مصون از خطا و اشتباه فرستاده است.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینكه پس از غیبت معصوم خداوند ما را به اطاعت از فقیه عادل امر كرده است، اشاره كرد: اگر جامعه گرفتار سوءمدیریت شود نباید منتظر پیشرفت باشیم.
قاضی عسكر بیان كرد: ما نمی توانیم افراد ضعیف را در مدیریت جامعه قرار بدهیم و انتظار پیشرفت هم داشته باشیم برای اینكه اسلام می گوید برای مدیریت جامعه سراغ افراد شایسته بروید و مسائل گروهی و جناحی را كنار بگذارید.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینكه امام علی (ع) بهترین شیوه حكومت را در نهج البلاغه مطرح نمودند، اشاره كرد: اختلاف ریشه جامعه را می كند و از بین می برد.
وی تصریح كرد: امیرالمومنین (ع) چیزی از مدیریت جامعه اسلامی كم نداشت اما امام علی (ع) را تنها گذاشتند.
قاضی عسكر بیان كرد: امروز باز تمام خاصیت های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نكرده و توجه نكنیم سرنوشت ما باز بهتر از مردم دوران امام علی (ع) نمی گردد.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اظهاركرد: مردم باید بدانند اگر در راه درست حركت كنند موفقیت آنها استمرار خواهد داشت.

1397/11/21
12:01:45
5.0 / 5
4166
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی