جشنواره ی فیلم شهر فراخوان داد

جشنواره ی فیلم شهر فراخوان داد به گزارش دست و هنر «هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر» توسط موسسه تصویر شهر در تابستان سال 1398 در تهران برگزار می شود.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، بر اساس گزارش رسیده، هدف از برگزاری این جشنواره ترسیم و ترویج الگویی مناسب به منظور زندگی شهری و صنعتی امروز، منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی با پایبندی بر اصول اخلاق در قالب خانواده و زندگی جمعی برای كشور ایران و منطقه و همینطور فرهنگ زندگی شهری در اقصی نقاط كشور و جهان با دعوت از هنرمندان و كشف و معرفی استعدادهای درخشان در پنج بخش « مسابقه سینمای ایران»، « مسابقه سینمای بین الملل»، «مسابقه محله »، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران» و « بخش جنبی» است.
·مسابقه سینمای ایران:
بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار «سینمایی»، « سریال »، فیلم های « داستانی»، «مستند » و «پویانمایی» است.
·مسابقه سینمای بین الملل:
بخش بین الملل هفتمین جشنواره فیلم شهر، با هدف شناسایی آثار خلاق و اثرگذار سینمای جهان در حوزه شهر و ایجاد فضایی برای تبادل تجربه ها و ایده ها میان شهرهای جهان، در دو بخش "مسابقه بین الملل" و " ویژه" برگزار می گردد.
ج/ بخش محله:
بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران، در دو بخش "مسابقه" و "ویژه" برگزار می گردد.

·مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران
·جشنواره فیلم شهر در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح كیفی تبلیغات و اطلاع رسانی و همینطور ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، مبادرت به برگزاری مسابقه در بخش های عكس، پوستر، لوگو، عنوان بندی، آنونس و تیزر فیلم های بخش «مسابقه سینمای ایران»، شامل آثار سینمایی، ویدیویی و سریال با موضوعات جشنواره میكند.

·ثبت نام اینترنتی از راه سایت جشنواره به نشانی: www.shahrfilmfest.com و شروع ثبت نام آنلاین و ارسال آثار از 25 بهمن ماه 1397و آخرین مهلت ثبت نام و تحویل نسخه بازنگری، آخر فروردین ماه 1398 است.
هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال 1398 در تهران برگزار می گردد.
1397/11/26
21:00:27
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: آثار , اینترنت , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی