نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی برگزار می‎شود

نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی برگزار می‎شود دست و هنر: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز از برپایی نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی با حضور صنعتگران سراسر كشور در این شهرستان اطلاع داد.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، غلامرضا جلیلی نیا رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز امروز دوشنبه ۱۱ دی با بیان این خبر اظهار نمود: «این نمایشگاه از سوم اسفند به مدت یك هفته با همكاری و مشاركت بخش خصوصی و شهرداری اهواز در محل نمایشگاه های دائمی استان خوزستان در اهواز برپا خواهد شد. »
او با بیان این كه این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۲۰ صنعتگر از سراسر كشور همچون خوزستان برگزار می شود، هدف از برگزاری آن را تولید بازار برای صنعتگران رشته های مختلف صنایع دستی و آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی عنوان نمود و اضافه كرد: «فراخوان این نمایشگاه به همراه پوس تر آن ظرف ۱۰ روز آینده آماده و به سراسر استان ها ارسال خواهد شد. »
جلیلی نیا با اشاره به تلاش های فراوان این اداره برای نهایی كردن برگزاری این رویداد در استان خوزستان اظهار داشت: «به واسطه این تلاش ها، برای برگزاری این رویداد دو سالن در نمایشگاه دائمی اهواز اختصاص داده شده است. »
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز، لازمه حضور صنعتگران در این نمایشگاه را داشتن كارت معتبر فعالیت صنعتگری عنوان نمود و اظهار داشت: «این مبحث سبب می گردد نمایشگاه در سطح بسیار بالا برگزار گردد. »
جلیلی نیا از برگزاری جشنواره اقوام خوزستان در كنار برگزاری این نمایشگاه ملی اطلاع داد و خاطرنشان كرد: «به منظور تولید فضایی شاد و مفرح، از اقوام مختلف خوزستان دعوت شده است تا در برگزاری نمایشگاه هر شب در فضای باز نمایشگاه دائمی اهواز به اجرای برنامه های متنوع بپردازند. »

1396/10/13
22:37:08
5.0 / 5
6170
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی