معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران:

فعالیت های فرهنگی با نگاهی نوگرایانه انجام شوند

فعالیت های فرهنگی با نگاهی نوگرایانه انجام شوند دست و هنر: نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیركل و رؤسای ادارات اداره كل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت بررسی فعالیت ها، اقدامات و انتظارات موجود اجرا شد.به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدحسن كاویانی راد در این نشست با تبریك میلاد امام حسن مجتبی (ع) و تقدیر از زحمات و خدمات صورت گرفته در اداره كل اسناد و انتشارات اظهار داشت: برای انجام فعالیت ها باید از تمام ظرفیت های داخل و خارج از سازمان بهره برد به خصوص در بحث ظرفیت های خارج از سازمان باید به سازمان های مردم نهاد و سازمان هایی كه ظرفیت های خوبی از نظر منابع انسانی دارند توجه ویژه ای داشته باشیم.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به انتقال موزه های شهدا به اداره كل اسناد و انتشارات بیان كرد: همانطور كه باید در تمام فعالیت های فرهنگی با دید نوگرایانه به موضوعات نگاه شود، در مورد موزه های شهدا در تهران و استان ها نیز باید با همین نگاه نوگرا به پیش برویم.

حجت الاسلام كاویانی راد درباره شرایط حوزه نشر این اداره كل اظهار داشت: درباب شرایط مجلات به خصوص مجله شاهد یاران باید استانداردها، جزئیات و محتوا برای انتشار این مجلات مشخص شود.

در ادامه رحیم نریمانی مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست اظهار داشت: برنامه های این اداره كل برمبنای مطابقت با بودجه تنظیم می شوند و به همین برنامه هایی عملیاتی هستند. خوشبختانه نیروهای فعال در این اداره كل نیروهایی باتجربه هستند كه این مسئله نیز در پیشبرد اهداف به ما كمك می نماید. یكی از سیاست های كلان ما در اداره كل اسناد و انتشارات نمایش محتوای تولیدی به صورت آزاد به تمام مخاطبان است و اعتقاد داریم اطلاعات باید به بهترین شكل به دست مردم برسد. سیاست اصلی دیگر استفاده از ظرفیت های سایر دستگاه هاست و بر همین مبنا باید ارتباطات با سایر دستگاه ها افزایش یابد. همین طور تبلیغات و ترویج از دیگر سیاست های این اداره كل است.

وی با اشاره به تغییرات فضای تولید محتوا به حوزه الكترونیكی اظهار داشت: همسو با پیشرفت های اینترنت و فضای مجازی باید از رسانه های مكتوب به سمت رسانه های مجازی حركت نماییم. همین طور باید با حوزه هایی كه در بازار فرهنگی و رسانه ای كشور نقش پررنگی دارند ارتباط داشته باشیم.

در این نشست رؤسای ادارات اداره كل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به نمایش گزارش عملكرد و فعالیت های حوزه های تخصصی خود پرداختند.
منبع:

1398/02/31
15:21:01
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی