جزئیات بازگشت حجاج به ایران در ۱۹ فرودگاه كشور

جزئیات بازگشت حجاج به ایران در ۱۹ فرودگاه كشور دست و هنر: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: حجاج ایرانی 25 مرداد تا 17 شهریور در چارچوب 361 پرواز به 19 فرودگاه كشور باز می گردند و از آنها می خواهیم همه سفارش های سازمان حج و زیارت را رعایت نمایند.


رضا جعفرزاده درباره جزئیات بازگشت زائران ایرانی اظهار داشت: بازگشت زائران ایرانی از ۲۵ تا ۱۷ شهریور ماه در چارچوب ۳۶۱ پرواز توسط شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایران ایر ادامه خواهد داشت كه طی این ۲۱ روز زائران به ۱۹ فرودگاه كشور در استان های مختلف می رسند.
وی با اشاره به اینكه ۱۷۶ پرواز از جده و ۱۸۵ پرواز از مدینه به سمت ۱۹ ایستگاه مورد نظر حركت خواهند كرد، اظهار نمود: برای سازمان هواپیمایی كشوری اولویت اول ایمنی پروازهاست كه باید به خوبی محقق شود تا زائران ایرانی خصوصاً آنهایی كه از رنج های سنی بالاتری برخوردار می باشند به راحتی بتوانند به كشور بازگردند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه هر یك از زائران حداكثر می توانند ۲۰ كیلوگرم بار با خود داشته باشند، اظهار داشت: در بخش هوایی سازمان هواپیمایی كشوری بعنوان دستگاه حاكمیتی شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، شركت هندلینگ و... هر یك وظایف خودرا باید به خوبی در این زمینه انجام دهند تا بستر لازم برای آسایش و امنیت زائران و پروازها برقرار شود. همین طور از زائران درخواست داریم كه همه سفارش های سازمان حج و زیارت را كه در چارچوب بسته های آموزشی به آنها ارائه شده است، را رعایت نمایند تا بتوانیم به خوبی از پس این وظیفه برآییم.
به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، بیشتر از ۸۸ هزار و ۵۶۱ زائر امسال به خانه خدا رفته اند كه همه آنها بوسیله شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان انجام شده است.
منبع:

1398/05/18
16:24:31
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: آموزش , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی