دلایل كاهش سرعت با l2tp

دلایل كاهش سرعت با l2tp دست و هنر: هر سرویس l2tp منحصر به فرد است، به این معنی كه صدها دلیل وجود دارد كه اتصال كاربران ممكن است از حد انتظار پایین تر برود.


هیچ چیزی بدتر از کاهش سرعت اینترنت پس از ثبت نام برای یک اتصال VPN نیست. هر سرویس VPN منحصر به فرد است، به این معنی که صدها دلیل وجود دارد که اتصال کاربران ممکن است از حد انتظار پایین تر برود. در میان تمام این دلایل، برخی از این مشکلات به طور مداوم وجود دارد که کاربران از آن چشم پوشی می کنند.

در نظر گرفتن این 3 فاکتور دریافت بهتر اتصال کریو VPN را آسان تر می کند.

1- استفاده از یک سرویس VPN کوچک

هر سرویس VPN مجبور است از جایی شروع به کار کند و باید از جای کوچک شروع کند. این برای اولین دسته از کاربران فوق العاده است که برای این سرویس ثبت نام کنند، با این حال سرعت انتقال داده ها ناگهان افت می کند. سرویس های VPN کوچکتر روی تعداد کمی از سرویس ها یا سرورهای اجاره از اشخاص ثالث تکیه دارند. در هر صورت، بعد از مدتی افزایش قابل توجهی در فعالیت ها وجود خواهد داشت. این موضوع به دو دلیل اتفاق می افتد. ابتدا، سرویس موفق است و توسعه مبتنی بر کاربر سریعتر از توسعه سخت افزارهای در دسترس است. افراد زیادی سعی می کند تا به همان سرور متصل شوند که بر روی سرعت اتصال فشار می آورد. دلیل دیگر افزایش ناگهانی فعالیت کاربر است. سرویس های VPN کوچکتر سربار خود را به حداقل می رسانند به این معنی که تعداد سرورهای مورد نیاز خود را به حداقل می رسانند. اگر کاربران آنها اغلب به سرویس های آنها تکیه کنند، سرورها قادر به نگه داشتن قدرت پردازش نخواهند بود. سایت parsvpn.net برای این منظور و برای خرید فیلتر شکن گزینه مناسبی می باشد. 

2- دسترسی به وب سایت های اشتباه و سرویس های آنلاین

کاربرانی که به دستگاه هایی با مقدار محدود قدرت پردازش تکیه دارند باید درباره نوع وب سایت ها و سرویس های آنلاین که دسترسی دارند محتاط باشند. برای مثال، ویدئو استریمینگ نیاز به مقدار قابل توجهی از قدرت پردازش روی دستگاه های بسیار دارد. ترکیب بار نرمال از استریمینگ و قدرت پردازش برای رمزگذاری/ رمزگشایی داده ها مورد نیاز است. دستگاه قادر نخواهند بود تا داده ها را با سرعت کافی پردازش کنند. دستگاه های خاص می توانند هر نوع وب سایت یا سرویس آنلاین را از طریق خرید VPN بریتانیا یا ایالات متحده اداره کند، در حالیکه دیگران محدودیت هایی دارند. این برای کاربران مهم است که تنها به سرویس هایی دسترسی یابند که دستگاه های آنها می تواند اداره کند.

3- انتخاب پروتکل VPN اشتباه

انتخاب یک پروتکل VPN تصمیمی است که نیاز است پس از بررسی متغیرهای متعدد گرفته شود. سرعت انتقال باید یکی از آنها باشد. انتخاب پروتکل اشتباه باعث دستگاه قدرت پردازش را هدر بدهد. این به طور مستقیم سرعت اتصال را به قابلیت پردازش CPU دستگاه ها گره می زند. حفظ پهنای باند در برخی از موارد مهم است. با این حال، دسترسی به اینترنت پر سرعت باعث می شود این موضوع برای اغلب دستگاه ها کمتر از یک مشکل شود.

هنگامیکه سرعت انتقال داده ها کم می شود کاربران سریع ارائه دهنده سرویس خود را سرزنش می کنند. در برخی موارد موضوع مرتبط به سرویس فروش است، با این حال نه به آن اندازه که اغلب کاربران فکر می کنند. برخی فعالیت ها از طرف کاربران سرعت VPN را کاهش خواهد داد. اکثر کاربران پیشنهادشان خرید vpn از سایت پارس وی پی ان می باشد. 

منبع : وبسایت  خرید وی پی ان پارس وی پی ان

1398/06/21
16:15:23
4461
5.0 / 5
تگهای خبر: رپورتاژ , خرید , متخصص , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی