توسط باغ كتاب تهران با همكاری كرسی ارتباطات علم و فناوری یونسكو؛

نخستین دوره مدیریت مراكز علم و پارك های موضوعی برگزار می گردد

نخستین دوره مدیریت مراكز علم و پارك های موضوعی برگزار می گردد دست و هنر: باغ كتاب تهران در ایام 27 و 28 شهریورماه میزبان اولین دوره مدیریت مراكز علم و پارك های موضوعی است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، این دوره آموزشی به شكل كارگاهی و همراه با فعالیت های تیمی انجام می شود. در اولین دوره مدیریت مراكز علم و پارك های موضوعی، كاوه یزدی فرد - مدرس طراحی راهبردی - شركت كنندگان را با طرح راهبردی و طرح اقتصادی و به كارگیری آنها در مدیریت بهره برداری آشنا می كند. ایمان جلیلی -مدرس روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال - هم با سوژه روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال، برنامه ریزی راهبردی و برندینگ تدریس خواهدنمود. سعید زواریان - مدرس مدیریت منابع انسانی - به آموزش سوژه مدیریت منابع انسانی، جذب، استخدام، مصاحبه و آموزش نیروی انسانی خواهد پرداخت و همین طور محمدحسین ذوالنوریان - مدرس برنامه ریزی و اجرای رویدادها - درباره چگونگی طراحی و اجرای رویداد خواهد گفت.
این دوره با همكاری و تأیید كرسی ارتباطات علم و فناوری یونسكو برگزار می گردد و مدرك اختتام دوره به كسانی كه در تمام كلاس ها و كارگاه ها شركت نمایند با نشان یونسكو اهدا خواهد شد. در صورتیكه هریك از مؤسسات عضو و غیرعضو تمایل به پشتیبانی از این رویداد آموزشی داشته باشند، علاوه بر درج لوگو در پوستر و اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی، تا سقف ۵ نفر به صورت بلاعوض می توانند از جانب آن مؤسسه در این دوره شركت نمایند.
همچنین علاقه مندان جهت ثبت نام و اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها می توانند به نشانی الكترونیك EVENT.BAGHEKETAB.COM بازگشت كنند. مهلت ثبت نام در این دوره آموزشی از ۲۰ تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است. علاقه مندان به شركت در این دوره برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری روزهای یكشنبه تا سه شنبه با شماره ۹۶۰۴۵۷۵۷ (دبیرخانه مراكز علم و پارك های موضوعی، خانم قمی) تماس بگیرید.


منبع:

1398/06/26
15:03:53
5.0 / 5
4544
تگهای خبر: آموزش , دیجیتال , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی