بررسی و واكاوی پوسته های معماری شهری در نیم قرن اخیر ایران

بررسی و واكاوی پوسته های معماری شهری در نیم قرن اخیر ایران دست و هنر: نشست واكاوی پوسته های معماری شهری در نیم قرن اخیر ایران در تبریز انجام می شود.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، كانون معماران و شهرسازان جوان تبریز با همكاری معاونت فرهنگی حوزه هنری استان و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز نشست اگزمای شهری؛ (واكاوی پوسته های معماری شهر در نیم قرن اخیر ایران) را برگزار می نماید.
در این نشست به سوژه نما در ساختمان سازی پرداخته خواهد شد. نما برای شهر، همانند پوست است برای بدن؛ هر دو بیرونی ترین لایه و پوشش موجودی زنده اند كه عدم وجود زیبایی، هماهنگی، یكپارچگی، هویت مندی و مولفه هایی از این دست به خصوص در نماهای معماری شهر، نشانگر از دست رفتن و به مخاطره افتادن صحت و سلامت تن و جان شهر است.
این نشست با دبیری مهدی سلطانی مدیر بخش معماری مهندسی مشاور زمین ژرفاب و با سخنرانی، شهاب آدم نوه سی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی، محمود ارحمی معمار و موسس مهندسین مشاور حجمین، جمشید برزگر رئیس هیات مدیره انجمن صنفی انبوه سازان مسكن و ساختمان آذربایجان شرقی، علی خیابانیان استاد مدعو دانشگاه TOBB آنكارا و محمد عزتی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز برگزار می شود، همین طور مدیران این نشست نیز آیدا خاكزاد و فرشته زیبان هستند.
نشست «اگزمای شهری» روز یكشنبه ۲۱ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در تبریز، خیابان آزادی، درخلال ابوریحان و حكیم نظامی، سالن جلسه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز انجام خواهد شد. برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۴۱۳۳۳۷۲۱۷۷ تماس بگیرید.


منبع:

1398/07/26
18:21:40
5.0 / 5
4250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی