با اعلام دبیرخانه جشنواره ملی اسباب بازی

ثبت نام اینترنتی شركت در نمایشگاه تخصصی اسباب بازی شروع شد

ثبت نام اینترنتی شركت در نمایشگاه تخصصی اسباب بازی شروع شد به گزارش دست و هنر دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی از علاقه مندان به شركت در نمایشگاه تخصصی دست آوردهای صنعت اسباب بازی ایرانی دعوت كرد برای ثبت نام اینترنی اقدام نمایند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، تولیدكنندگان ایرانی می توانند جهت شركت در نمایشگاه تخصصی از ۴ تا ۲۵ آبان ماه، با رفتن به نشانی http: //irantoyfestival.ir فرم پیش ثبت نام شركت در این رویداد را تكمیل كنند.
بر اساس این فراخوان بعد از پیش ثبت نام و تایید از جانب كمیته نمایشگاه تخصصی، متقاضیان شركت در این بخش از اول تا دهم آذر باید نسبت به ثبت نام نهایی اقدام نمایند تا میزان فضای فیزیكی لازم برای هر تولیدكننده در نمایشگاه مشخص شود.
در عین حال تولیدكنندگانی كه دست كم یك مجوز تولید یا گواهی ثبت محصول از شورای نظارت بر اسباب بازی دریافت كرده و یا در انجمن تولیدكنندگان اسباب بازی عضویت داشته باشند، از تخفیف برخوردار خواهند شد.
برپایه اعلام دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای انجام مراحل پیش ثبت نام و ثبت نام نهایی در تارنمای دبیرجانه جشنواره ملی اسباب بازی قرار گرفته و در صورت احتیاج به آگاهی بیشتر و پاسخ گویی به هرگونه ابهام درباره نمایشگاه تخصصی و بازار جشنواره شماره تلفن ۰۹۱۲۳۸۹۰۴۱۰ اختصاص یافته است.
نمایشگاه تخصصی اسباب بازی بدون فروش محصولات برگزار می گردد و شركت كنندگان می توانند در این بخش تنها تولیدات و مجموعه های خویش را معرفی كنند.
در عین حال بخش فروش محصولات در سالن سرای فیروزه، در مجموعه مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون در خیابان حجاب تهران برگزار می گردد و تولیدكنندگان می توانند محصولات خویش را برای فروش به فروشگاه جشنواره تحویل دهند تا در فضایی به مساحت حدود ۷۰۰ مترمربع به فروش برسد.
بر همین اساس معرفی توان مندی های صنعت اسباب بازی ایران و تولیدكنندگان این حوزه، گردهم آیی فعالان بخش های مختلف این صنعت و عرضه توانایی ها و دست آوردهای صنعت اسباب بازی ایران، معرفی ایده ها، طرح ها و نمونه ها به تولیدكنندگان و سرمایه گذاران و ایجاد زمینه توسعه صنعت اسباب بازی و كوشش برای ارتقای سهم این صنعت در بازار كشور همچون اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.
پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان با همكاری انجمن تولیدكنندگان اسباب بازی، شورای نظارت بر اسباب بازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ در محل مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون تهران برگزار می گردد.

1398/08/08
15:21:03
5.0 / 5
4330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی