توسط كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان

فراخوان شركت در بخش رقابتی جشنواره اسباب بازی منتشر گردید

فراخوان شركت در بخش رقابتی جشنواره اسباب بازی منتشر گردید به گزارش دست و هنر دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی از طراحان، ایده پردازان و تولیدكنندگان اسباب بازی دعوت كرد برای ثبت نام در بخش رقابتی این رویداد اقدام نمایند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، تمامی فعالان عرصه اسباب بازی كه طی بازه زمانی فروردین ۹۷ تا شهریور ۹۸ محصولی را طراحی و یا تولید كرده اند تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ فرصت دارند تا دو نمونه از محصول خویش را به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
بر اساس این فراخوان مسئولیت كمیته داوری پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی بر عهده شورای نظارت بر اسباب بازی است كه با هدف شناسایی استعدادها و ایجاد فضای رقابت سازنده و هدف مند تلاش می كند مسیر پشتیبانی از ایده ها و محصولات برتر را فراهم آورد.
بر همین اساس زمان داوری آثار رسیده به دبیرخانه آذر و اعلام نتیجه دی ۱۳۹۸ هم زمان با برگزاری پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام شده است.
علاقه مندان برای دریافت فرم شركت در بخش رقابتی پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی و آگاهی بیشتر در مورد شرایط و چگونگی ثبت نام می توانند به پایگاه خبری كانون به نشانی www.kanoonnews.ir و تارنمای شورای نظارت بر اسباب بازی به نشانی www.toycouncil.com رجوع كنند و در صورت نیاز با تلفن دبیرخانه به شماره ۰۲۱۸۸۰۸۵۸۳۳ داخلی ۲ و۴ تماس بگیرند.
دبیرخانه ی شورای نظارت بر اسباب بازی در تهران شهرك قدس- میدان صنعت، خیابان شهید حسن سیف روبروی خیابان ۲۲ مجتمع كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع است.
پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ با شعار «تمرین زندگی» در مركز آفرینش های فرهنگی و هنری كانون پرورش فكری كودكان ونوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می شود.
فراخوان شركت در بخش رقابتی پنجمین جشنواره اسباب بازی
فرم شركت در بخش رقابتی پنجمین جشنواره اسباب بازی


منبع:

1398/08/09
19:14:04
5.0 / 5
4090
تگهای خبر: آثار , اسباب بازی , بازی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی