طی حكمی از سوی سیدمجتبی حسینی

دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب گردید

دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب گردید دست و هنر: دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس با حكم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در حكمی سیده مرضیه شفاپور را بعنوان دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب نمود.
در حكم معاون امور هنری برای شفاپور آمده است: «به استناد تبصره ۴ ماده یك و ماده ۳ بخشنامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس به سبب این حكم بعنوان دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب می شوید.
ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای سركارعالی، امید است با استعانت از خداوند متعال و همكاری و همراهی با سایر اعضای كارگروه در تحقق اهداف قانون ساماندهی مد و لباس موفق و مؤید باشید.»
سیده مرضیه شفاپور دارای كارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی است و رئیس امور زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای مشاوران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس خانه مطبوعات وزارت كشور و... از سوابق شفاپور است.
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همین طور از خدمات مهدی سیف جمالی، سرپرست سابق كارگروه ساماندهی مد و لباس قدردانی كرد.


منبع:

1398/09/07
12:11:56
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , لباس , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی