تألیف كتاب آنالوطیقای طراحی چه تاثیری بر معماری معاصر دارد؟

تألیف كتاب آنالوطیقای طراحی چه تاثیری بر معماری معاصر دارد؟ دست و هنر: نشست نقد، بررسی و تأثیر تألیف كتاب آنالوطیقای طراحی؛ بازبینی انگاره ها و پنداره ها در پروسه طراحی فرم و فضای معاصر انجام می شود.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، انجمن علمی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركز، نشست نقد، بررسی و تأثیر تألیف كتاب «آنالوطیقای طراحی؛ بازبینی انگاره ها و پنداره ها در پروسه طراحی فرم و فضای معاصر» را با حضور نویسنده این اثر محمود رضایی دانشیار دانشكده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركزی برگزار می نماید.
این نشست با حضور تعدادی از مدرسین این كتاب، علی اصغر ادیبی و وحید قبادیان و منتقدین آن هادی قدوسی فر، نسیم خانلو و علی اكبری انجام خواهد شد. دبیر اجرایی این جلسه سمیرا مهرافزا و تیم اجرایی پدرام علی بیكی، مسلم مستاجران، ركسانا بنی جمالی و علی جورسرایی هستند.
نشست نقد، بررسی و تأثیر تألیف كتاب «آنالوطیقای طراحی؛ بازبینی انگاره ها و پنداره ها در پروسه طراحی فرم و فضای معاصر» یكشنبه، ۱۷ آذر ماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ در دانشكده معماری و شهرسازی، واقع در بلوار اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونك، بلوار امام حسن (ع)، انجام می شود.


منبع:

1398/09/22
14:17:28
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: انجمن , دانشگاه , طراحی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی