معاون وزیر اقتصاد مطرح كرد؛

تاكید بر اهمیت واردات فناوری تولید اسباب بازی

تاكید بر اهمیت واردات فناوری تولید اسباب بازی به گزارش دست و هنر سید علی محمد موسوی در بازدید از پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی، بر اهمیت واردات فناوری تولید اسباب بازی جهت استفاده از ظرفیت های این حوزه تاكید نمود.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، سید علی محمد موسوی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران و رئیس كل سازمان سرمایه گذاری و كمك های اقتصادی و فنی ایران، درباره شرایط تولید اسباب بازی در كشور اظهار داشت: وضعیت هم اكنون خیلی خوب شده و در سال های اخیر، به خاطر تحریم های ظالمانه، فرصتی برای تولیدكنندگان داخلی فراهم شده تا بتوانند با كالای خودشان در این بازار به رقابت بپردازند. تولیدكنندگان اسباب بازی باید از این فرصت پیش آمده برای تولید كالاهای خیلی خوب و باكیفیت استفاده كنند تا بتوانند حداقل بازار خودمان را تصاحب كنند.
وی اضافه كرد: ایران به همراه ۱۵ كشور همسایه اش، دایره یك جمعیت ۴۰۰ میلیونی را دارد و اگر ما تولیدات خوب و باكیفیتی داشته باشیم، می توانیم حتی بازارهای كشورهای همسایه را تصاحب نماییم و در این حوزه موفق باشیم.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران با اشاره به اینكه جهت بررسی شرایط سرمایه گذاری در حوزه اسباب بازی، در این جشنواره حضور پیدا كرده، اظهار داشت: می خواهم وضعیت تولید اسباب بازی ایرانی و فرصت سرمایه گذاری خارجی را بسنجم.
موسوی در انتها اظهار داشت: نخستین بحثی كه برای ما مهم می باشد و می خواهیم به آن ورود نماییم، بحث واردات فناوری های لازم برای تولید اسباب بازی است. چونكه در این عرصه ظرفیت هایی داریم كه می توانیم از آنها استفاده نماییم.

1398/10/11
12:06:51
5.0 / 5
4139
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی