جامعه المصطفی(ص) در پیامی بیان كرد

ملت های اسلامی راه شهید سلیمانی را ادامه می دهند

ملت های اسلامی راه شهید سلیمانی را ادامه می دهند به گزارش دست و هنر ایسنا/قم جامعه المصطفی در اطلاعیه ای اعلام نمود: استكبار جهانی بداند اگر غیورمردانی همچون سردار سلیمانی را از میان ما گلچین كردند، راه آنان پررهرو خواهد بود و دشمن غدار بزودی تاوان سنگین جنایات خود را پس خواهد داد.


متن بیانیه جامعه المصطفی(ص) به مناسبت 19 دیماه قیام خونین مردم قم به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«وَلَا یَطَئُونَ مَوْطِئًا یَغِیظُ الْكُفَّارَ وَ لَایَنَالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیْلًا إِلَّا كُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صَالِحٌ إِنَّ اللَّهَ لَایُضِیعُ أَجْرَالْمُحْسِنِینَ؛
و هیچ گامی كه باعث خشم كافران شود، برنمی‏دارند و ضربه ای از دشمن نمی‏خورند، مگر این كه به واسطه آن، عمل صالحی برای آنها نوشته می‏شود، چونكه خداوند پاداش نیكوكاران را ضایع نمی‏كند». (توبه: 120)
نظام مقدس جمهوری اسلامی، بی گمان، در دل دوستداران و حامیانش ریشه دوانده و هر ساله، بالنده تر و مقتدرتر، به سمت افقی روشن گام برمی دارد. این حركت عظیم و بی بدیل در آغاز گام دوم انقلاب، با حفظ مبانی و اصول خود، تعاریفی جدید از مفاهیم انسانی عرضه می دهد و اهداف والای خود را با عنایت به اقتضائات روز بازتعریف می كند.
قیام مردم قم در 19 دیماه 1356، واكنشی مردمی و از سر سوز انقلابی، نفرت از هتاكی به رهبر كبیر انقلاب اسلامی و انزجار از رژیمی بود كه بی توجه به خواسته های برحق ملت، بر طی مسیر سراسر اشتباه خویش اصرار می ورزید و در این راه، از هیچ كوششی فروگذار نبود و تحسین اربابان خود را بر مصالح عمومی ترجیح می داد.
چاپ مقاله ای موهن در روزنامه اطلاعات در 17 دیماه 1356 با امضای جعلی «احمد رشیدی مطلق»، كه در آن از «استعمار سرخ و سیاه» سخن رانده و دربردارنده توهین به امام خمینی(ره)، بزرگ مرد آزاده و رهبر سرافراز انقلاب اسلامی بود، خون مردم را به جوش آورد و آنان را به خیابان كشاند.
در این روز، مردم قم خروشیدند و اعتراض سرخ خود را به طرح سیاه اهریمنان نشان دادند و در ادامه هم مردم شهرهای دیگر، متحدانه و معترضانه، غریو پشتیبانی از رهبر خویش و آرمان های وی را سر دادند و برگی دیگر بر تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی افزودند و فصل تازه ای از تاریخ این ملت گشوده شد.
رژیم پهلوی كه شاید چنین خروشی را پیشبینی نمی كرد، با به خاك و خون كشیدن مردم جان بر كف، دست خود را به خون پاك مردان، زنان، جوانان و كودكان این سرزمین آلوده ساخت و در حقیقت با این اقدام، زوال خویش را رقم زد.
در چهل سالی كه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، دشمنان این اندیشه، دل در گرو نابودی این حركت مقدس و ملت غیور ایران داشته و از هیچ تلاشی برای تحقق آمال و آرزوهای خویش فروگذار نبوده اند.
جدیدترین نمونه دشمنی ورزی استكبار جهانی با ملت غیور ایران، ترور سردار رشید انقلاب اسلامی، «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» و تعدادی از همرزمانش بود كه ملت ایران را داغدار ساخت.
در روزهای بعد از این اقدام رذیلانه، ملت ایران، عاشقانه، پیوند قلبی خود را با این بزرگ مرد و آرمان های وی نشان داده اند و در هر كوی و برزن، با قامتی برافراشته، در عزای از دست دادن این سردار دل ها رخت عزا بر تن كرده اند و اینك فریاد انتقام خواهی آنان به گوش همه جهانیان رسیده است.
جامعةالمصطفی العالمیه، به رسم هر ساله خویش در سالروز این قیام تاریخی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره افتخارآفرینان انقلاب اسلامی، بر آرمان های تغییرناپذیر انقلاب و پاسداشت آن تاكید می ورزد و مردم شریف ایران اسلامی را به تداوم راه شهدای حق و حقیقت فرامی خواند و بار دیگر اعلام می دارد استكبار جهانی بداند اگر غیورمردانی همچون سردار سلیمانی را از میان ما گلچین كردند، راه آنان پررهرو خواهد بود و دشمن غدار بزودی تاوان سنگین جنایات خود را پس خواهد داد.1398/10/19
21:46:39
4371
5.0 / 5
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی