معرفی برگزیدگان جایزه دكتر مجتبایی

معرفی برگزیدگان جایزه دكتر مجتبایی به گزارش دست و هنر برگزیدگان نهمین دوره جایزه دكتر فتح الله مجتبایی معرفی گشتند.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، مراسم پایانی جایزه دكتر فتح الله مجتبایی امروز سه شنبه ۲۴ دی در مركز فرهنگی شهر كتاب به همت دكتر فتح الله مجتبایی، مركز فرهنگی شهركتاب و بنیاد فرهنگی محمدنقی تركمان برگزار گردید و هیات داوران این جایزه در این دوره علاوه بر انتخاب دو رساله برگزیده، سه رساله را مستحق تشویق دانستند.
برگزیدگان و شایستگان تقدیر در این جایزه به این شرح معرفی شدند: رساله «تصحیح دیوان عارف قزوینی و تحقیق در احوال وی» نوشته سعید پورعظیمی و «مسیح شناسی در سنت مسیحی و اسلامی با تاكید بر آراء رودولف بولتمان و مولانا جلال الدین بلخی» نوشته محمد صبائی بعنوان رساله ی برگزیده انتخاب شدند.
همینطور از رساله های «زیبایی شناسی تكرار در غزل سعدی» نوشته زیبا اشراقی، «تصویرگری خاقانی در قصاید، تأثیرات و تأثرات تا آخر سده ی ششم قمری» از سیدمحسن حسینی وردنجانی و «تحقیق در كانون ادبی هرات با تاكید بر تصحیح انتقادی لطایف نامه فخری هروی» نوشته هادی بیدكی تقدیر گردید.
جایزه فتح الله مجتبایی همه ساله به برترین رساله دكتری در رشته های «زبان و ادبیات فارسی» و «ادیان و عرفان» اهدا می شود. فتح الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی همدانی، شهرام پازوكی، مسعود جعفری جزی، محمدرضا عدلی با دبیر علی اصغر محمدخانی داوری اثار را بر عهده دارند.1398/10/24
19:13:39
5.0 / 5
4372
تگهای خبر: زیبایی , فرهنگ , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی