رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه تغییر می كند

رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه تغییر می كند به گزارش دست و هنر رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه از سمت خود كناره گیری كرد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا و به نقل از صفحه رسمی «ای بی یو»، « ریوچی یوئدا» ـ رئیس «ان بی یو» (اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه) و شبكه «ان اچ كی» (تلویزیون و رادیو ملی ژاپن) بیست و پنجم ژانویه ۲۰۲۰ از سمت خود كناره گیری كرد.
« ریوچی یوئدا» ژانویه سال ۲۰۱۷ به ریاست «ان اچ كی» منسوب شده بود و از همان سال فعالیت خویش را بعنوان نایب رئیس «ای بی یو» هم شروع كرد سپس در سپتامبر سال ۲۰۱۸ بعنوان رئیس این اتحادیه انتخاب گردید.
«یوئدا» به علت اتمام مهلت فعالیتش بعنوان رئیس این اتحادیه، از سمت خود كنارگیری كرد.
برپایه قوانین، تا زمان برگزاری مجمع انتخاب ریاست بعدی این اتحادیه در اكتبر سال ۲۰۲۰، «ابراهیم ارن» نایب رییس «ای بی یو» و مدیركل «تی آر تی» تركیه بعنوان رئیس موقت اتحادیه مشغول خواهد شد.
چندی قبل هم اعلام گردید به دنبال كناره گیری « ریوچی یوئدا» از ریاست «ان اچ كی»، «ترونوبو مائدا» به مدت سه سال بعنوان رئیس «ان اچ كی» فعالیت خویش را آغاز خواهد نمود.
اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا-اقیانوسیه ABU در سال ۱۹۶۴ تأسیس شد. این اتحادیه با ۱۷۰ عضو از ۵۳ كشور جهان یكی از بزرگترین و حرفه ای ترین اتحادیه های رسانه ای در سطح جهان است.1398/11/09
20:19:59
5.0 / 5
4350
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی