تاكید بازیگر لیسانسه ها بر پخش به موقع سریال ها

تاكید بازیگر لیسانسه ها بر پخش به موقع سریال ها دست و هنر: بازیگر مجموعه «لیسانسه ها» درباره ی پخش نامنظم این سریال از تلویزیون اظهار داشت: وقتی سریالی تولید می شود، ماه ها برای آن زحمت كشیده می گردد. اما برای من عجیب است كه از همان ابتدا در پخش «لیسانسه ها» این مشكل را داشتیم كه ساعت پخشمان در كنداكتور جابه جا شد و كمتر روزی داشتیم كه سریالمان در ساعت مقرر ۲۰ و ۴۵ دقیقه به روی آنتن برود.


امیر كاظمی كه در مجموعه «لیسانسه ها» ایفای نقش مازیار را بر عهده دارد، در گفت وگویی با ایسنا درباره ی ضرورت پخش سریال ها در ساعت مشخص شده در كنداكتور، اظهار نمود: برای تولید یك سریال ماه ها زحمت كشیده می گردد. برای قسمتی كه یك شب پخش می گردد شاید عوامل دو هفته كار كرده باشند و روزانه ۱۲ ساعت، ۱۳ ساعت و ۱۴ ساعت وقت و انرژی روی آن گذاشته باشند به امید اینكه از سوی مردم دیده شود. حالا خدا را شكر سریال ما از سوی مردم دیده شده و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. طبق آماری كه خود سازمان صداوسیما منتشر نموده است، سریال «لیسانسه ها» ۸۰ درصد بیننده داشته و این آرزوی هر كسی است كه كار تصویری می كند. حال این دیده شدن اتفاق افتاده است، تلویزیون كمی باید از آن محافظت كند؛ از پخش كردن و مخاطبانش و اینكه این میزان مخاطب همراه سریال شده اند.
وی در ادامه اظهار داشت: برای من عجیب است كه از همان ابتدای پخش «لیسانسه ها» ما این مشكل را داشتیم كه همیشه كنداكتورمان جابه جا شد و ساعت پخش اصلی سریال مداوم تغییر نمود و ما كمتر روزی را داشتیم كه ساعت ۲۰: ۴۵ طبق اعلام قبلی سازمان این سریال روی آنتن برود و بیشتر مواقع ساعت ۲۰: ۲۰ دقیقه، ۲۰: ۲۵ و ۲۰: ۳۰ دقیقه به روی آنتن رفت و بعضی از مخاطبان كه ساعت ۲۰: ۴۵ تلویزیونشان را روشن می كنند قاعدتا قسمت بیشتر سریال را از دست می دادند و حساب كنید كه همان ۲۰، ۲۵ دقیقه ای كه از دست رفته است شاید تلاش یك هفته گروه ۴۰ نفره بوده است. امیدوارم كه سازمان كمی بیشتر از سریال محافظت كند. متأسفانه این مشكل را در تكرارهایمان هم داشته ایم. تكرار «لیسانسه ها» هم همچنان سرساعت نبوده است و خیلی از اوقات هم هر كدام به دلایلی پخش نشده است.
بازیگر نقش مازیار در «لیسانسه ها» همینطور با اشاره به پخش این مجموعه در چهارشنبه، ۲۷ دی ماه اظهار داشت: برای من عجیب بود كه روز چهارشنبه سریال ۲۰: ۲۰ به روی آنتن رفت و خیلی از مردم این قسمت را از دست دادند. قسمتی كه بسیار جذاب بود و مربوط به هشت ماه پس از اتفاقاتی بود كه تا به امروز در سریال دیدید، اما با پخش زودهنگامش خیلی از مخاطبان غافلگیر شدند و نتوانستند سریال را ببینند و در كمال ناباوری و تعجب باز هم سازمان تكرار سریال را پخش نكرد كه می بایست روز پنج شنبه ساعت ۱۴ اتفاق می افتاد. یعنی مخاطبانی كه روز چهارشنبه قسمت كامل سریال را از دست داده بودند نتوانستند حتی تكرار كار را ببینند و این اتفاق تلخی را برای ما كه این همه زحمت كشیدیم رقم زد.
كاظمی در بخش دیگری از گفت وگوی خود درباره حمایت سازمان صداوسیما از مجموعه «لیسانسه ها» مطرح كرد: تلویزیون سریال مان را سر موقع پخش نمی نماید. از طرفی پخش تكرارهای این مجموعه را هم جدی نمی گیرد و این خیلی حیف است وقتی مخاطب به این میزان همراه «لیسانسه ها» شده است، ای كاش كمی سازمان این پخش منظم را جدی بگیرد.
او در عین حال مطرح كرد: سبب تعجب است كه سریالی كه قرار بوده است ۲۰: ۴۵ از تلویزیون پخش شود، ۲۰: ۲۰ پخش می گردد. فكر می كنم سه قسمت آخر این مجموعه هم همچنان به روال ۲۰: ۲۰ به خاطر پخش مستند «خارج از دید» پخش شود اما امیدوارم تلویزیون بتواند كنداكتورش را منظم كند. روز سه شنبه هم مخاطبان پشت صحنه فصل دوم «لیسانسه ها» را از دست ندهند كه كار جذابی شده است.
این بازیگر در انتها اظهار داشت: از ایسنا ممنونم به خاطر خبری كه به اشتباه كار كرده بود و من با آن شوخی كردم اما ناراحت نشد و این خوب است كه جنبه شوخی كردن در همه بخش های جامعه بالا رفته است. ایسنا جزو محبوب ترین خبرگزاری هاست و من همیشه خبرهایش را دنبال می كنم.
به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، با عنایت به اینكه سریال «لیسانسه ها» در شب چهارشنبه در ساعت معمول خود پخش نشد، مخاطبانی كه سریالشان را در ساعت همیشگی دنبال می كردند، به دیدن حدود یك ربع آن موفق شدند و این تصور بوجود آمد كه لیسانسه ها در مدت زمان كوتاه تری روی آنتن رفت كه در خبر ایسنا هم قید شده بود.1396/10/29
18:41:03
5.0 / 5
4957
تگهای خبر: بازی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی