آیت الله العظمی مكارم شیرازی:

حضور كم رنگ مردم در انتخابات، باعث شادمانی دشمن و افزایش فشار و تحریم ها می شود

حضور كم رنگ مردم در انتخابات، باعث شادمانی دشمن و افزایش فشار و تحریم ها می شود به گزارش دست و هنر ایسنا/قم مرجع تقلید شیعیان اظهار داشت: حضور كم رنگ مردم در انتخابات، باعث شادمانی دشمن و افزایش فشار و تحریم ها می شود و مردم باید در این حوزه هوشیارانه عمل كنند.


آیت الله ناصر مكارم شیرازی امروز 29 بهمن ماه در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات روز دوم اسفند ماه عنوان كرد: امروز بعضی از گرفتاری ها غوغا می كند، ازاین رو اگر درباره انتخابات چیزی می گوییم به این معنا نیست كه چشم مان را بر حقایق بسته ایم.
این مرجع تقلید شیعیان اضافه كرد: ما به خوبی می دانیم مردم در فشار شدید هستند و با مشكلاتی چون گرانی اجناس و نبودن كسب و كار و گرفتاری در ازدواج جوانان و محدودیت در تأمین مسكن روبرو هستند.
وی خاطرنشان كرد: ما می گوئیم در این شرایط باید انسان، عقل اش را حاكم كند چون كه حضور كم رنگ مردم در انتخابات، باعث شادمانی دشمن و افزایش فشار و تحریم ها می شود و مردم باید در این حوزه هوشیارانه عمل كنند.
آیت الله ناصر مكارم شیرازی بیان نمود: اگر این انتخابات، پرشور برگزار شود، آمریكائی ها ناراحت و مأیوس می شوند اما هر چه كم رنگ تر برگزار شود، آنان تحریم و فشارهای خویش را می افزایند.
وی تصریح كرد: حضور پرشور مردم ثابت می كند ایران كشوری مستقل، قوی، باصلابت و پایدار و نظام جمهوری اسلامی دارای اقتدار است، ازاین رو می گوئیم همه باید در این انتخابات شركت نمایند و ان شاءالله نتیجه خوبی هم گرفته می شود.
این مرجع تقلید شیعیان عنوان كرد: بخشی از مشكلات اقتصادی كشور به علت تحریم و فشارهای دشمنان در مقابل ایستادگی های ماست كه امری طبیعی است و نباید تسلیم شویم، البته بخش دیگری از این مسائل هم به علت عدم مدیریت صحیح است، ما معتقدیم اگر مدیریت صحیح باشد بخش قابل توجهی از مشكلات حل می شود.1398/11/29
15:01:29
5.0 / 5
3882
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی