مدیركل حوزه وزارتی وزارت ارشاد مطرح كرد

آموزش، ركن تحول و ایجاد اشتغال در حوزه مد و لباس است

آموزش، ركن تحول و ایجاد اشتغال در حوزه مد و لباس است به گزارش دست و هنر محمدمهدی احمدی؛ مشاور وزیر و مدیركل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و احمدعلی موهبتی؛ استاندار سیستان و بلوچستان از نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر بازدید نمودند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، در چهارمین روز از برگزاری این دوره از جشنواره مد و لباس فجر، محمدعلی احمدی؛ مشاور وزیر و مدیركل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این رویداد فرهنگی بازدید نمود.
وی با حضور در بخش های مختلف جشنواره همچون بخش مؤسسات و انجمن ها، نمایشگاهی، بین الملل، پاویون رسانه، مسابقه زنده «از ایده تا اجرا» و ویترین ملی در جریان فعالیت فعالان و طراحان این حوزه كه در این جشنواره مشاركت دارند قرار گرفت.
احمدی بعد از بازدید از بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر درباره كیفیت برگزاری این رویداد در دوره نهم اظهار داشت: جشنواره به لحاظ كیفی از سطح بالایی برخوردار بوده و بستر بسیار مناسبی برای افزایش تعاملات فعالان این حوزه فراهم آمده است.
مدیر كل حوزه وزارتی در وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از برگزاری كارگاه های آموزشی در بخش های مؤسسات و انجمن های جشنواره مد و لباس فجر اذعان داشت: آموزش، ركن تحول و ایجاد اشتغال در حوزه مد و لباس است و این روند می تواند به كارآفرینی و اشتغال زایی در این عرصه هم كمك نماید.
احمدی همینطور از تنوع مثال زدنی رنگ ها و طرح ها در آثار به نمایش در آمده در نهمین جشنواره مد و لباس فجر قدردانی نمود.
سیده مرضیه شفاپور؛ دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس كشور و رئیس نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس كشور در جریان این بازدید، توضیحاتی را درباره فرآیند جشنواره و اقدامات اجرایی این رویداد تا به امروز ارائه نمود.
همچنین نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس كشور در روز چهارم برگزاری، عصر یكشنبه ۲۷ بهمن میزبان احمدعلی موهبتی؛ استاندار سیستان و بلوچستان بود.
این مسئول اجرایی هم با حضور در بخش های گوناگون این جشنواره در جریان امور اجرایی و اقدامات انجام شده در این جشنواره قرار گرفت و محصولات عرضه شده در چارچوب هنر سوزن دوزی پارچه لباسی كه مختص خطه سیستان و بلوچستان است را ستود.1398/12/02
13:54:29
3747
5.0 / 5
تگهای خبر: آثار , آموزش , انجمن , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی