شكست كرونا به زبان كاریكاتور!

شكست كرونا به زبان كاریكاتور! دست و هنر: مدیركل هنرهای تجسمی از برگزاری مسابقه بین المللی كاریكاتور «ما كرونا را شكست می دهیم» آگاهی داد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا و به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداه كل هنرهای تجسمی، هادی مظفری درباره این مسابقه كه به همت دانشگاه علوم پزشكی شیراز و نهادهای دیگری همانند مركز هنرهای تجسمی، حوزه هنری، بنیاد فرهنگی روایت فتح، اداره كل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، اظهار داشت: اداره كل هنرهای تجسمی بنا به مسئولیت ها و وظیفه ای كه در حوزه هنرهای تجسمی به عهده دارد، در برنامه هایی كه جنبه ملی و بین المللی دارد حضور می یابد.
او افزود: ما معتقدیم كه هنرمندان هنرهای تجسمی می توانند در بحران های اجتماعی موثر باشند و حضور آنها در فضاهای هنری و رسانه ای سبب تقویت روحیه از یكسو و همین طور انجام مسئولیت اجتماعی هنرمندان در قبال جامعه است.
مظفری اشاره كرد: از آنجائیكه مساله كرونا، موضوعی جهانی است استقبال خوبی از این مسابقه در همین مدت كوتاه شده است. امیدواریم كه این حركت منجر به شروع حركت های موثر دیگر در زمینه ارتباط هنرهای تجسمی با جامعه باشد.
مظفری اظهار داشت: این مسابقه از آن دست جشنواره هایی نیست كه در اختیار یك یا دو نهاد فرهنگی باشد، برگزاركنندگان این مسابقه بین المللی از حضور هر نهاد و سازمانی كه احساس كند می تواند دراین زمینه موثر باشد استقبال می كنند.
مدت ارسال آثار به این مسابقه بین المللی تا ۱۱ فروردین سال ۱۳۹۹ اعلام شده است. علاقه مندان می توانند به آدرس دانشگاه علوم پزشكی، شیراز بلوار زند، ساختمان مركزی علوم پزشكی شیراز، مدیریت فرهنگی و یا با نشانی پست الكترونیك coronacontest@gmail.com بازگشت كنند.
1398/12/14
13:25:54
5.0 / 5
3235
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی