صدای مرا از پشت ماسك بشنو

راه اندازی پویش مقابله با كرونا در رادیو

راه اندازی پویش مقابله با كرونا در رادیو دست و هنر: معاونت صدا با همراهی وزارت بهداشت جهت یاری رساندن به كادر درمانی، پویش «صدای مرا از پشت ماسك بشنو» را راه اندازی كرده است.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، حمید شاه آبادی، معاون صدا در یک بیانیه در توضیح این پویش خطاب به مخاطبان چنین نوشت: «رادیو بعنوان رسانه خادم و مورد اعتماد ملت فهیم ایران، ضمن عرض خداقوت به کادر شبکه سلامت، بهداشت و درمان و برای رفع دغدغه رهبری درباب «واقعیت تلخ دور شدن کشور از موفقیت اولیه در مقابله با کرونا» و تاکید ایشان بر «ایفای نقش همه ی دستگاه ها، گروه های خدمت رسان و آحاد مردم» و همین طور برای یاری مدافعین سلامت به ریاست جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت که بگفته وی «در اوج تحریم، دست آوردی شگرف نثار ملت ایران کردند» با کمک برنامه سازان پر تلاش در مجموعه صدای رسانه ملی ایران، پویش «صدای مرا از پشت ماسک بشنو» را راه اندازی کرده است تا باتوجه به منویات رهبری عزیز «در کوتاه مدت زنجیره ی سرایت را قطع نماییم و کشور را به ساحل نجات برسانیم».
شما هم به ما بپیوندید تا ضمن حفظ سلامتی خود، اطرافیان و تکریم زحمات کادر درمانی کشور و رفع نگرانی مقام عظمای ولایت درباب سلامت مردم کشورمان عملگرا باشیم. انشاالله»

منبع:

1399/04/26
21:49:39
5.0 / 5
2350
تگهای خبر: سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی