با برگزاری مراسم اختتامیه؛

برنده های جایزه بازی های جدی عرضه شدند

برنده های جایزه بازی های جدی عرضه شدند برندگان بخش های مختلف چهارمین دوره جایزه بازی های جدی 1399 معرفی گشتند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، با بیان نتایج داوری ها در هر سه بخش چهارمین دوره جایزه بازی های جدی ۱۳۹۹، بهترین های هکاتون بازی های جدی، جشنواره بازی های جدی و سمپوزیوم بازی های جدی ۱۳۹۹ عرضه شدند تا سیگپ ۱۳۹۹ در ایستگاه چهارم خود به انتها خط برسد.
هر چند امسال به سبب شیوع ویروس کرونا و برگزاری آنلاین این رویداد، خبری از حال و هوای مرسوم جایزه بازی های جدی در دوره های پیشین یعنی حضور برندگان در مراسم، حضورشان برای دریافت جایزه روی سن، خوش کردن تندیس های سیگپ در بین دستانشان و عکس یادگاری نبود؛ اما پخش آنلاین این رویداد در آپارات که با استقبال خوب علاقمندان به صنعت بازی نیز مواجه گردید، تمام آن شور و هیجان را به فضایی به وسعت تمام ایران منتقل کرد.
در اختتامیه چهارمین دوره جایزه بازی های جدی، ۷ دستگاه حمایتی مختلف به همراه بنیاد ملی بازی های کامپیوتری برندگان خودرا در بخش های مختلف اعلام نمودند که در نهایت ۷۷ عنوان جایزه و ۳۱۰ میلیون تومان جوایز نقدی به برندگان اعطا شد. همین طور ستاد فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی و ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی مجموعاً تا سقف ۳۹۰ میلیون تومان تسهیلات تجاری سازی برای برندگان خود در نظر گرفتند.
در اختتامیه رویداد SeGaP2020 که عصر روز پنجشنبه، ۴ دی ماه و به صورت آنلاین برگزار شد، بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، وزارت ورزش و جوانان، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد)، شتاب دهنده هاب، ستاد مبارزه با مواد مخدر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به معرفی برندگان خود در هر سه بخش سمپوزیوم، هکاتون و جشنواره پرداختند. این سازمان ها هر کدام در امتداد وظایف و ماموریت های خود به شکل جداگانه آثار این رویداد را داوری کرده اند که نتایج آن به شرح زیر اعلام می شود.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امسال در بخش ایده آزاد برای سرمایه گذاری روی بازی و اسباب بازی ها، در حوزه بازی های ویدئویی، سیگپ را بعنوان دروازه ورودی آثار خود انتخاب نموده بود. بر این اساس، ۷ اثر قابل توسعه از میان آثار ارسالی بعنوان بازی های منتخب برگزیده شدند که هر کدام علاوه بر جایزه ۱ میلیون تومانی، فرصت ورود به پروسه ایده آزاد کانون را به دست آوردند. این بازی ها به شرح زیر هستند:
۱. بازی آموزش زبان دُلفیش از گروه گریز
۲. بازی بومَهَن از گروه رویاسازان
۳. بازی پازل خلاقیت از گروه بِکراندیش پایدار
۴. بازی چیکُد از آقای مهدی رزاقی ها
۵. بازی دسته بندی از مجموعه بازی کن، یاد بگیر
۶. نسخه ۲۰۲۰ بازی سارای از آزمایشگاه کارلَب
۷. بازی هکاتونی پروتکل از گروه سلام گروپ

1399/10/06
23:01:03
0.0 / 5
722
تگهای خبر: آثار , آموزش , اسباب بازی , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی