با اعلام كانون پرورش فكری؛

ثبت نام شركت در نمایشگاه تخصصی صنعت اسباب بازی تمدید گردید

ثبت نام شركت در نمایشگاه تخصصی صنعت اسباب بازی تمدید گردید دست و هنر: دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرصت ثبت نام در نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایران را تا ۲۱ بهمن تمدید کرد.


به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرصت ثبت نام در نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایران (مجازی) را تا ۲۱ بهمن تمدید کرد. پیش از این فرصت ثبت نام در نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایران ۱۷ بهمن اعلام شده بود. با عنایت به شیوع بیماری کرونا، این جشنواره به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت مجازی و از راه وبسایت اختصاصی این رویداد برگزار می گردد و دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از تمامی تولیدکنندگان و طراحان اسباب بازی ایرانی دعوت کرده تا تولیدات خویش را برای مخاطبان علاقمند به نمایش بگذارند. تمامی تولیدکنندگان ایرانی که محصولات آنها در بازارهای داخلی و خارجی اسباب بازی حضور دارد، می توانند در «نمایشگاه تخصصی» ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شرکت نمایند. هم زمان با نمایشگاه تخصصی اسباب بازی که به صورت مجازی برگزار می شود، بازار فروش آنلاین اسباب بازی هم در سایت ششمین جشنواره ملی اسباب بازی راه اندازی خواهد شد.
شرکت کنندگان باید از تولیدکنندگان اسباب بازی داخل کشور (کالای ایرانی) باشند، محصولات عرضه شده نباید مغایرت های فرهنگی داشته باشد و در عین حال می توانند هم در «فروشگاه اسباب بازی مجازی» و هم در «نمایشگاه تخصصی» شرکت نمایند. فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی با تکمیل فرم پیش ثبت نام و درخواست تولیدکنندگان برای حضور در نمایشگاه آغاز می شود و بعد از ارزیابی و بررسی های لازم، کمیته تخصصی جشنواره سایر مراحل را انجام خواهد داد. متقاضیان می توانند بعد از ثبت اطلاعات اولیه در وب گاه جشنواره، لیست محصولاتی که مقرر است در نمایشگاه تخصصی به معرض نمایش گذاشته شود را بارگذاری کنند. بر مبنای اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای انجام مراحل پیش ثبت نام و ثبت نام نهایی در تارنمای دبیرخانه جشنواره ملی اسباب بازی قرار گرفته است.


منبع:

1399/11/20
21:57:55
0.0 / 5
813
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی