برگزاری كمیسیون پزشكی در 6 استان كشور

برگزاری كمیسیون پزشكی در 6 استان كشور دست و هنر: مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان های مرکزی، البرز، ایلام، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری و اصفهان آگاهی داد.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا حبیب اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان کرمانشاه اظهار داشت: این کمیسیون در تاریخ ۲۱ بهمن با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و در آخر ۱۵۹ نفر از متقاضیان برمبنای نوع مجروحیت و بیماریهای غیرجنگی توسط متخصصین ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان چهارمحال و بختیاری نیز در مورخ ۲۳ بهمن با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی جلسات این کمیسیون ۱۳۰ نفر از متقاضیان برمبنای نوع مجروحیت و بیماریهای غیر جنگی توسط متخصصین مربوطه مورد معاینه قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباب کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان مرکزی نیز اظهار داشت: این کمیسیون در مورخ ۲۳ بهمن با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۱۳۳ نفر از متقاضیان برمبنای نوع مجروحیت و بیماریهای غیر جنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
حبیب اللهی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان البرز در ۲۰ بهمن با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد که ۱۲۸ نفر از متقاضیان طی جلسات این کمیسیون مورد معاینه قرار گرفتند. همین طور کمیسیون مربوط به ماده ۲۲ و ۲۶ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران استان البرز نیز در تاریخ ۱۹ بهمن با حضور ۶ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۱۰۰ پرونده مربوط به خانواده های معظم شهدا و جانبازان برای حق پرستاری مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان ایلام در ایام ۲۲، ۲۳ و ۲۴ بهمن اظهار داشت: جلسات این کمیسیون با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل و طی ۳ روز ۳۸۸ نفر از متقاضیان برمبنای نوع مجروحیت و بیماریهای غیر جنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان اصفهان نیز در ایام ۲۳ و ۲۴ بهمن با حضور ۸ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۲۴۱ نفر از متقاضیان برمبنای نوع مجروحیت و بیماریهای غیر جنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
منبع:

1399/11/26
11:52:37
0.0 / 5
689
تگهای خبر: خدمات , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی