محمدرضا الوند بر اثر كرونا درگذشت

محمدرضا الوند بر اثر كرونا درگذشت به گزارش دست و هنر محمدرضا الوند که در چند روز گذشته به علت کرونا در بیمارستان بستری شده بود، عصر امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه دار فانی را وداع گفت.


وحید فخر موسوی از دوستان این چهره تئاتری و رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی در گفتگو با ایسنا این خبر را تایید و اعلام نمود که محمدرضا الوند یک ساعت پیش در بیمارستان بعثت درگذشته است.
الوند مدیر بخش هماهنگی استان ها در مرکز هنرهای نمایشی بود که در چند روز گذشته به کرونا مبتلا شد و از آن جاکه بخش بزرگی از ریه او درگیر این ویروس شده بود، با بهره گیری از دستگاه تنفس می کرد. پزشکان او را چند روزی در حالت خواب مصنوعی قرار دادند تا کمتر اذیت بشود.
به قول فخر موسوی، الوند جانباز بود و از نارسایی کلیه هم رنج می برد.
محمدرضا الوند متولد سال ۱۳۴۳ در نهاوند و کارشناس ارشد تئاتر، نویسنده و پژوهشگر تئاتر بود و در طول سال ها فعالیت اجرایی، مسئولیت های مختلفی در هنرهای نمایشی برعهده داشت. مشاور هنری تماشاخانه سنگلج، رئیس شورای نظارت و ارزشیابی و مدیر اجرایی کانون تئاتر دانشجویی از مسئولیت های وی بود. او علاوه بر نمایشنامه نویسی در زمینه نقد و تحلیل هم با نشریات مختلفی همکاری داشت.1399/12/08
00:02:36
0.0 / 5
854
تگهای خبر: جشن , دانشجو , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی