انعقاد تفاهم نامه همكاری صندوق اشتغال و كارآفرینی ایثارگران و بانك توسعه تعاون

انعقاد تفاهم نامه همكاری صندوق اشتغال و كارآفرینی ایثارگران و بانك توسعه تعاون تفاهم نامه همکاری صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و بانک توسعه تعاون به امضای مدیران عامل این دو مجموعه رسید.


به گزارش دست و هنر به نقل از ایسنا، بمنظور فراهم شدن زمینه تسهیل و اعطای تسهیلات بانکی از محل منابع مشترک بانک توسعه تعاون و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران برای فراهم کردن زمینه پشتیبانی از ایجاد و توسعه فرصت های کسب وکار خانگی، خرد و کوچک بازارمحور برای تحقق موضوع کارآفرینی و اشتغالزایی جامعه ایثارگری با نرخ توافقی، تفاهم نامه همکاری بین این دو مجموعه به امضا رسید.
محور اصلی این تفاهم نامه که به امضای محمدحسن آزما مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون رسید؛ «اعطای تسهیلات در امتداد ایجاد تقویت زیر ساخت اشتغال جامعه ایثارگری» است.
ضمناً در امتداد اجرای ماموریت ها و وظایف سازمانی صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران الحاقیه قرارداد همکاری بمنظور بهره مندی شخصیت های حقوقی ایثارگران با بانک توسعه تعاون جهت بهره مندی جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران از محل منابع خاص ایثارگران که قابل تخصیص از جانب صندوق توسعه ملی است نیز به امضای طرفین رسید.1400/01/30
20:35:21
0.0 / 5
319
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی