با حكم معاون هنری وزارت ارشاد؛

مریم پورشهابی دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس شد

مریم پورشهابی دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس شد دست و هنر: به استناد بخشنامه اجرائی قانون ساماندهی مد و لباس و با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مریم پورشهابی بعنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، در حکم سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری برای پورشهابی آمده است: به استناد تبصره ۴ ماده یک و ماده ۳ بخشنامه اجرائی قانون ساماندهی مد و لباس به سبب این حکم بعنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب می شوید.
ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای سرکارعالی، امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری و همراهی با سایر اعضای محترم کارگروه در تحقق اهداف قانون ساماندهی مد و لباس موفق باشید.
سیدمجتبی حسینی در تکریم و معارفه دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار داشت: معاونت امور هنری گسترده ترین بخش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نظر تنوع حوزه های ماموریت و فعالیت است. حوزه مد و لباس از سال ۱۳۸۵ بر طبق قانون به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تکلیف شد و از سال ۱۳۸۷ آغاز به فعالیت کرد و تا حالا کارهای مؤثری برمبنای قانون ساماندهی مد و لباس انجام شده است. امید داریم در ادامه مسیر نیز با همراهی و تلاش همکاران در زمینه ساماندهی طراحی و طراحان مد و لباس که وظیفه دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس است با جدیت و تلاش بیشتر برمبنای قانون اقدام گردد.
مرضیه شفاپور؛ دبیر سابق کارگروه ساماندهی مد و لباس در این نشست اظهار داشت: در دوره حضور در کارگروه ساماندهی مد و لباس با همراهی همکاران دبیرخانه کارهای بسیار برمبنای قانون و ضرورت های عرصه مد و لباس انجام شد و به ویژه در امتداد تمرکززدایی اقداماتی برای حوزه مد و لباس استانها صورت گرفت که امیدواریم تداوم یابد.
مریم پورشهابی؛ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز در این مراسم با قدردانی از کوشش های انجام شده در دبیرخانه کارگروه اظهار داشت: اهتمام می شود در قالب قانون و سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به تجربه ها و اقدامات قبلی، گام های مؤثری برای حوزه مد و لباس برداشته شود.
در این جلسه حمید قبادی؛ مشاور اجرائی معاونت امور هنری و علی اکبر صفی پور، مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری حضور داشتند. معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح از خدمات مرضیه شفاپور، دبیر سابق کارگروه ساماندهی مد و لباس قدردانی کرد و حکم مریم پورشهابی را اعطا کرد.
مریم پورشهابی دارای کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و قبل از این معاون نظارت و ارزیابی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری و مشاور مدیرکل و مسئول طرح و برنامه این دفتر بود.


منبع:

1400/02/07
18:32:05
0.0 / 5
163
تگهای خبر: آموزش , خدمات , طراحی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی