دبیرخانه این رویداد اعلام كرد؛

مهلت شركت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تمدید گردید

مهلت شركت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تمدید گردید مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی کانون پرورش فکری به علت مشارکت و تقاضای علاقه مندان به حوزه طراحی اسباب بازی تا ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، با بیان دبیرخانه چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی تابحال از ۲۲ استان کشور علاقه مندان به حوزه طراحی اسباب بازی ایده های خویش را در تارنمای این رویداد بارگذاری و ثبت نام کرده اند.
چند سالی است که رویداد ملی ایده آزاد از جانب اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای ایرانی در حوزه طراحی اسباب بازی و آموزش از جانب اساتید، برای منتخبان و ایجاد بانک اطلاعات از جوانان و علاقه مندان به طراحی اسباب بازی برگزار می گردد.
در حال حاضر یکی از اشکالات صنعت اسباب بازی استفاده از طرح های اسباب بازی های خارجی به دلیل، عدم رعایت حق نشر در این عرصه از جانب تولیدکنندگان و سرمایه گذاران اسباب بازی است.
رویداد ملی ایده آزاد کانون این امکان را برای تمام تولید کنندگان اسباب بازی ایرانی فراهم نموده است تا در صورت علاقه، نسبت به تولید طرح های منتخب اقدام نمایند.
ثبت نام و فرآیند شتاب دهی ایده ها برای ایده پردازان از جانب کانون مجانی است و چهارمین دوره این رویداد با رویکرد اسباب بازی های شناختی و حمایت ستاد توسعه فناوری ها و علوم شناختی همراه خواهد بود.
چهارمین رویداد ملی ایده آزاد به عروسک های ملی و بومی نگاه ویژه خواهد داشت و در بخش اختصاصی به برگزاری کارگاه های ویژه با حضور متخصصان داخلی و خارجی اهتمام می ورزد. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی می توانند به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir و وبگاه رویداد ایده آزاد به نشانی ideaazad.ir رجوع کنند.


منبع:

1400/02/08
15:49:12
0.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی