برگزاری دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در مرداد

برگزاری دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در مرداد دست و هنر: دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی با عنوان فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک مردادماه برگزار می شود.به گزارش دست و هنر به نقل از دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، پیرو برگزاری نخستین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در زمینه طراحی کاراکتر و شخصیت پردازی، دومین رویداد با عنوان رویداد فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک در مردادماه برگزار خواهد گردید.
در این مرحله، گام دوم برای توسعه کسب و کارهای بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی بعد از طراحی کاراکتر و شخصیت پردازی برداشته می شود. در رویداد فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک، بهم رسانی فعالان فرهنگی در زمینه بازی، اسباب بازی و عروسک با مجموعه های توسعه دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده ها، فرشتگان سرمایه گذاری و تهیه کنندگان ارشد فرهنگی به طور می گیرد تادر آن، ایده ها و طرح های نوین فرهنگی در زمینه بازی، اسباب بازی و عروسک به توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی ارائه گردد. دراین رویداد، ایجاد زمینه مناسب برای شکل دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده ها و طرح های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان دادن به کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی پی گیری می شود.
ثبت نام رویداد فرنو بازی، اسباب بازی و عروسک، از اول تیرماه شروع شده و تا 10 تیرماه ادامه می یابد و سپس تیم ها پس از گذراندن مراحل مختلف رویداد، در تاریخ 3 مردادماه مبادرت به ارائه طرح های خود خواهند کرد.

شایان ذکر است رویدادهای به هم رسانی استارتاپ ها با شتابدهنده ها موسوم به "پیوند" صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، در زمینه صنایع فرهنگی برگزار می شود. این سلسله رویدادها در بنیاد سپهر انقلاب اسلامی با عنوان"فرنو (به مدلول رویدادهای فرهنگی نوین)" پیگیری می شود و به دنبال ایجاد زمینه مناسب برای شکل دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده ها و طرح های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان دادن به ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی است. توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در این سلسله رویدادها و بهره مندی از خدمات حمایتی و مربی گری، مدل کسب وکار بازارپردازی فرهنگی را مطابق با اصول استاندارد آماده سازی کرده و خودرا برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می کنند.


منبع:

1400/04/21
18:45:03
0.0 / 5
251
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی