این سینماگر 14 سال است كه در بستر بیماری است

این سینماگر 14 سال است كه در بستر بیماری است همسر اصغر شاهوردی با توضیح درباره روند درمان این صدابردار قدیمی سینما از کسانی که سال هاست جویای احوال شاهوردی نیستند گله کرد و اظهار داشت: استاد اصغر شاهوردی صدابردار فراموش نشدنی سینماست.


اشرف افشاری در گفت وگویی با ایسنا، درباره حال جسمانی اصغر شاهوردی که حدود یک هفته است به علت عفونت ریه در بیمارستان بستری شده بیان نمود: حال ایشان نسبت به روزهای گذشته بهتر است و اخیرا یک کشت خون دیگر گرفته اند تا عفونت را بررسی نمایند و اگر بدنش به داروها جواب دهد، شاید هفته آینده مرخص شود.
او با قدردانی از زحمات کادر درمانی بیمارستان فیروزگر اظهار داشت: دوستان مختلفی در این روزها مداوم تماس می گیرند و جویای احوال اصغر شاهوری هستند. از آقایان منوچهر شاهسواری، مجید مسچی، حسن انتظامی، خانم وافری از خانه سینما و هم احمد میرعلایی و همسرشان که خیلی با من همراهی کرده اند تشکر می کنم و خدا را شکر هنوز اصغر شاهوردی فراموش نشده است، اما متاسفانه آن هایی که در حادثه پیش آمده نقشی داشتند و این مصیبت را بر سر ما آورده اند 14 سال است که هیچ سراغی از ما نگرفته اند تا لااقل یک مرتبه حال شاهوردی یا خانواده اش را بپرسند که ببینند چطور زندگی می کنند. البته منظور من پرس وجو بخاطر مسائل مالی نیست و حرفم کاملا جنبه معنوی و انسانی دارد. آیا به این فکر کرده اند آن کسی که می میرد، دیگر مُرده، ولی ما 14 سال است که هر لحظه می میریم و در همین یک هفته سختی زیادی از نگرانی بابت حال شاهوردی تحمل کرده ایم؟
وی افزود: با وجود همه این سختی ها من هنوز عاشق شوهرم هستم و نذر و نیاز کرده ام تا با همین شرایط، صحیح و سلامت به خانه برگردد، چون باآنکه چند سال است که صحبت نمی کند ولی همین چند روزی که نبوده خانه را سکوت گرفته و هر بامداد فقط بخاطر رفتن به بیمارستان و دیدن او بیدار می شوم.
اصغر شاهوردی که از نخستین صدابرداران سرصحنه سینمای ایران است سال ۱۳۸۶ همزمان با ساخت فیلم «چراغی در مه» به کارگردانی پناه برخدا رضایی در یک حادثه رانندگی هنگام بازگشت از صحنه گرفتار صدمه دیدگی مغزی شد و از آن روز تاکنون در بستر افتاده و همسرش از او پرستاری می کند.
شاهوردی سابقه صدابرداری فیلم هایی همچون «هامون»، «پری»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «اجاره نشین ها»، «شاید وقتی دیگر»، «کیمیا»، «سارا»، «بانو»، «زیر پوست شهر» و «خانه دوست کجاست؟» را در کارنامه کاری خود دارد.1400/04/23
19:28:04
0.0 / 5
184
تگهای خبر: سلامت , سینما , فیلم , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی