بازی  دادفر  منتشر شد

بازی  دادفر  منتشر شد بازی دادفر با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق به ویژه کارآموزان وکالت طراحی و منتشر گردید.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، بازی «دادفر» با هدف آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق به ویژه کارآموزان وکالت با همکاری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان طراحی و تولید گردیده است.
در طراحی این بازی بعنوان یک بازی جدی، تلاش شده تا حد ممکن از موضوعات پُر چالش دستگاه قضا در محاکم قضایی کشور در تدوین و طراحی پرونده ها استفاده گردد. پروسه بازی به شکلی برای مخاطب آماده گردیده که ضمن بررسی تخصصی و روبرویی با چالش های جدی در محیطی جذاب و بازی وار، دانش حقوقی خودرا ارزیابی نماید.
در این بازی ابتدا کاربر حوزه مورد نظر خود برای دریافت و بررسی پرونده را از میان 20 حوزه برگزیده و در 3 روز یا مرحله به عنوان مدیر یک موسسه حقوقی و در نقش یک کارشناس حقوقی و وکیل پرونده، در برخورد با مراجعه کنندگان به آنها رسیدگی می نماید و در صورتیکه چاره پرونده را به درستی برگزیده باشد، موفق به حل پرونده شده و می تواند با کسب درآمد از پرونده های موفق خود، به توسعه موسسه حقوقی ازجمله افزایش تعداد کارشناسان یا حتی ظاهر موسسه، بپردازد.
البته در نسخه اول که به صورتی آزمایشی نیز تلقی می گردد، سطح توسعه کم دیده شده است که در نسخه های بعدی تقویت می گردد. در نسخه های بعدی کاربران امکان رقابت با یکدیگر در سطحی وسیع و با پرونده های بسیار را خواهند داشت. لازم به ذکر است در طراحی پرونده های بازی اهتمام گردیده تا حد ممکن از پرونده های مشابه واقعی استفاده گردد تا کاربر وضعیت واقعی دعاوی را به خوبی درک نماید.

1400/06/02
09:03:39
0.0 / 5
192
تگهای خبر: بازی , تولید , دانشجو , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی