ثبت ۳۰ عنوان طرح در رویداد فرنو نوشت افزار

ثبت ۳۰ عنوان طرح در رویداد فرنو نوشت افزار به گزارش دست و هنر بیشتر از ۳۰ عنوان طرح قابل گسترش در چارچوب ۱۲ گروه نوآور در رویداد فرنو نوشت افزار ثبت شده است.به گزارش دست و هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره بازارپردازی تهران، در رویداد نوشت افزار فرنو ۱۲ گروه از نقاط مختلف کشور ثبت نام کردند که برای داوری اولیه بیشتر از ۴۰ عنوان طرح را به دبیرخانه تحویل دادند.
طرح های رسیده به دبیرخانه بعد از داوری اولیه، جهت بررسی بیشتر به تهیه کنندگان ارشد عرضه می شود تا با کمک آنها تیم های نوآور بتوانند طرح خویش را گسترش داده و برای جذب سرمایه گذار عرضه نمایند. همینطور طرح های منتخب شده در رویداد فرنو نوشت افزار با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی برای انعقاد قرارداد چندوجهی مالکیت معنوی پی گیری می شود.
لازم به ذکر است به علت شرایط همه گیری کرونا رویدادهای فرنو به صورت آنلاین و بر بستر اینترنت برگزار می گردد و تیم ها پیش از معرفی به تهیه کنندگان ارشد برای ارتقا طرح خود در دوره های آموزشی آفلاین و انلاین شرکت می کنند تا توانایی درک بازار هدف محصولات فرهنگی بیشتر از پیش صورت گیرد.

گفتنی است رویدادهای فرنو، مجموعه رویدادهای «فرهنگی نوین» است که از جانب بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می گردد و در چارچوب سلسله رویدادهای «پیوند فرهنگی»، با هدف تحکیم جایگاه تهیه کنندگان ارشد فرهنگی، زمینه لازم برای بازارپردازی فرهنگی و درهم آمیخته سازی زمینه های متنوع فرهنگی را بوجود می آورد تا از این طریق، بستر لازم برای برآورده سازی نیازهای مخاطبان تخصصی فرهنگی (بهره برداران اقتصادی از حقوق مالکیت معنوی) فراهم گردد.


منبع:

1400/06/27
10:50:19
0.0 / 5
251
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی