برای تعلیم نیروهای بومی؛

شروع ثبت نام دوره تابستانی انستیتو ملی بازی سازی

شروع ثبت نام دوره تابستانی انستیتو ملی بازی سازی دست و هنر: ثبت نام دوره تابستانی انستیتو ملی بازی سازی با هدف تعلیم و تربیت نیروی بازی ساز بومی شروع شد.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، انستیتو ملی بازی سازی با هدف تعلیم و تربیت نیروی بازی ساز بومی، دوره آموزشی تابستانی همانند گذشته در ۳ دپارتمان فنی، هنری و طراحی با ۲۳ کلاس و با حضور ۱۹ استاد برگزار می نماید.
هر چند کلیه کلاس ها همانند قبل بصورت آنلاین برگزار می شود، اما در این دوره دو کلاس طراحی دستی ۱ و طراحی بازی غیردیجیتال از ۲ دپارتمان هنری و طراحی بصورت حضوری است که در ساختمان بنیاد ملی بازی های کامپیوتر ‎ ای با ظرفیت محدود و رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی انجام می شود.
این دوره ها از اواسط تیرماه شروع و تا اختتام فصل تابستان ادامه خواهد داشت. انستیتو ملی بازی سازی برای رفاه حال علاقه مندان که از انتخاب دقیق دپارتمان و دروس مطمئن نیستند، همانند دوره های گذشته جلسات مشاوره رایگان بصورت آنلاین برگزار می نماید. در این جلسات توضیحات تخصصی پیرامون دوره ها و دپارتمان ها ارائه و به تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
ثبت نام کلیه دوره ها تا ۱۰ خردادماه، با ۲۰ درصد تخفیف برای همگان صورت خواهد گرفت. همین طور به شرکت کنندگانی که پروژه موفقی در آخر دوره ارائه کنند، گواهی معتبر انستیتو ملی بازی سازی به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی (طبق درخواست) ارائه می شود.


منبع:

1401/03/05
16:27:15
0.0 / 5
394
تگهای خبر: آموزش , بازی , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی