معرفی بازی های ایرانی، ۶

معمای کلمات آشنا در بازی شهربانو حل می شود

معمای کلمات آشنا در بازی شهربانو حل می شود بازی شهربانو یک بازی معمای کلمات آشناست که کاربر برای تکمیل چند معمای آن، پازل ها را باید تکمیل کند.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، بازی «شهربانو»، یک بازی معمایی کلمات است. این بازی با سبکی آشنا که بارها مشابهش را انجام داده ایم، اما کیفیت خوبی دارد و خاصیت هایی دارد که آنرا خواستنی و جذاب کرده است.
با وجود این که شهربانو یک بازی کلمه ای است اما دارای شخصیت هایی می باشد که در میان مراحل گفتگو می کنند. همچون عمو رحمان که دوست و همکار پدربزرگ شخصیت اول بازی است و برایش یک امانتی از پدربزرگ به همراه دارد! این امانتی چیزی نیست جز انگشتر که به شما در حل سریع تر معماها کمک می نماید.
شهربانو یک بازی مرحله ای است که تکمیل چند معمای آن، پازل ها را تکمیل کرده و جایزه به دنبال دارد. بازی به این شکل است که جدولی با جاهای خالی نمایان می شود و شما باید برمبنای نوشته یا تصویری که می بینید، پاسخ معمای جدول را حدس بزنید و از بین حروف پایینی انتخاب کنید.

سامانه درآمدی بازی بوسیله فروش سکه تامین می شود. برای راهنمایی گرفتن در بازی باید ۱۰۰ سکه هزینه کنید که خیلی سریع نیاز به اینکار پیدا می کنید. البته اگر هوشتان خوب باشد کمتر لازم است از راهنما استفاده کنید.
بازی طراحی رابط کاربری خوبی دارد. وقتی خانه های خالی جدول را تکمیل می کنید، حس جالبی دارد. گاهی حروفی از کلمه تکمیل شده قبلی حرکت کرده و قسمتی از ادامه جدول را تکمیل می کند. موسیقی زمینه شهربانو نیز آرام بخش و متناسب با سبک و سیاق بازیست.

1401/03/31
23:10:07
0.0 / 5
146
تگهای خبر: بازی , طراحی , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی