گزارش دست و هنر؛

مامور مخفی شماره 47 یک بازی در سبک مخفی کاری است

مامور مخفی شماره 47 یک بازی در سبک مخفی کاری است دست و هنر: مأمور مخفی شماره 47 یک بازی در سبک مخفی کاری و زاویه دید سوم شخص است که سال 2021 توسط شرکت IO-Interactive به بازار عرضه شده است.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، بازی Hitman III؛ «مأمور مخفی شماره ۴۷»؛ یک بازی در سبک مخفی کاری و زاویه دید سوم شخص است که در سال ۲۰۲۱ توسط شرکت IO-Interactive بر روی پلت فرم های PlayStation 4، PlayStation 5، Microsoft Windows، Xbox One، Xbox Series X/S، Google Stadia و Nintendo Switch به بازار عرضه شده است.
این بازی، هشتمین قسمت از سری بازی های Hitman و آخرین قسمت از سه گانه World of Assassination (دنیای ترور) است. داستان این بازی که فقط دارای بخش تک نفره است، حول تلاش مأمور شماره ۴۷ و همکارانش برای از بین بردن سازمان Providence و از بین بردن رهبران این سازمان مخفی که به کنترل امور جهان مشغول هستند، می چرخد. مانند بازی های قبلی سری Hitman، بازیکنان با به دست گرفتن کنترل ۴۷، می توانند با روش ها، ابزارها و سلاح های مختلف و با بهره گیری از لباس های مبدل، وارد قسمت های مختلف بازی شده و دشمنان خودرا نابود کنند. یکی از تجهیزات اضافه شده به بازی، یک دوربین است که ۴۷ از آن برای هک کردن سیستم های مختلف الکترونیکی استفاده می نماید.

Hitman III «مأمور مخفی شماره ۴۷»؛ دارای ۶ مرحله اصلی است و با وجود تعداد کم مراحل، به سبب وجود راه های مختلف برای کشتن دشمنان و گستردگی نقشه ها، بازیکنان باید هر مرحله بازی را چند بار انجام دهند تا بتوانند تمام روش های مشخص شده در بازی را به پایان برسانند. شرکت IO-Interactive برای کسانی که دو بازی قبلی سه گانه Hitman را خریداری نموده اند، این امکان را فراهم آورده تا بازیکنان بتوانند مراحل بازی های قبلی را نیز در این بازی انجام دهند و امکان انتقال امتیازها از بازی های قبلی به این بازی امکان پذیر است.
این بازی به خاطر این که برای کنسول های نسل جدید توسعه یافته دارای گرافیک بسیار بالا بوده و بازیکنان در طول بازی با صحنه های خیره کننده ای مواجه خواهند شد.
هوش مصنوعی بازی بصورت کلی تغییری نکرده و بازیکنان می توانند با سوءاستفاده از هوش مصنوعی بازی، مراحل را آسان تر به پایان برسانند.
آنچه که والدین باید در مورد بازی «مأمور مخفی شماره ۴۷» بدانند
والدین محترم هنگام خرید بازی باید در نظر داشته باشند که Hitman III یک بازی در سبک مخفی کاری است که در سال ۲۰۲۱ توسط شرکت IO-Interactive بر روی پلت فرم های PlayStation ۴، PlayStation ۵، Microsoft Windows، Xbox One، Xbox Series X/S، Google Stadia و Nintendo Switch به بازار عرضه شده است.
در این بازی، بازیکنان کنترل یک مأمور مخفی به نام مأمور شماره ۴۷ را به عهده می گیرند و در مراحل مختلف دشمنان خودرا از بین می برند. بازیکنان در انتخاب روش های کشتن قربانیان آزادی عمل بسیاری دارند و می تواند با بهره گیری از مخفی کاری، دشمنان خودرا خفه کنند یا با ضربات چاقو آنها را از پای در بیاورند.
استفاده از سلاح های گرم نیز در بازی حضور پررنگی دارد و بازیکنان می توانند با سلاح هایی مانند هفت تیر، مسلسل و تفنگ دوربین دار، افراد را به قتل برسانند. باتوجه به ماهیت بازی، پاشیدن خون در مبارزات به دفعات اتفاق می افتد و بازیکنان می توانند با وسایلی که در محیط قرار دارند، سطل های زباله، دستگاه له کردن انگور، دستگاه چوب خرد کن و …، اجساد قربانیان را از بین ببرند و یا مخفی کنند که این مساله سبب پاشیدن خون در بازی می شود.

بازیکنان در این بازی می توانند افراد غیرنظامی را نیز بکشند که این مساله روی پیشرفت بازیکن اثر منفی می گذارد. تعدادی از ماموریت ها نیز شامل نفوذ به جریان فروش مواد مخدر و جلب نظر قربانیان بوسیله فروش این مواد به آنها می شود. با وجود این که بازیکنان می توانند در این بازی به مواد مخدر برسند، استفاده از این مواد برای بازیکنان میسر نیست. برخی مراحل بازی نیز در کارگاه تولید شراب اتفاق می افتد و در این مراحل، بازیکنان با روش های تولید شراب روبرو می شوند. استفاده از الفاظ رکیک و نامناسب نیز در بعضی از مراحل بازی به چشم می خورند.


منبع:

1401/04/14
23:52:06
0.0 / 5
156
تگهای خبر: بازی , تولید , خرید , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی