همزمان با برپایی نمایشگاه ایران ویژند؛

بازارپردازی لباس شخصیت ایرانی صورت گرفت

بازارپردازی لباس شخصیت ایرانی صورت گرفت دست و هنر: غرفه هماورد بازارپردازی تهران در اولین نمایشگاه تخصصی ایران ویژند، نمایشگاه مد و لباس و برندهای ایرانی حضوری فعال داشت.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، نمایشگاه ایران ویژند اولین دوره به نمایش گذاشتن ویژندهای ایرانی مد و لباس ذیل یازدهمین نمایشگاه بین المللی فجر بود که امسال توانست توانایی و ظرفیت های استانی در حوزه پوشاک را برای هم وطنان روایت کند.
این نمایشگاه که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران سالن میلاد انجام شد شاهد حضور فعال طراحان و تولیدکنندگان لباس در غرفه ها و جمع بازدیدکنندگان بود. طراحان و تولیدکنندگانی که در این سال ها مسائل و مشکلات زیادی در عرضه محصولات خود به بازار داشتند و حال آمده بودند که از تجربیات دیگران برای بهبود تولیدات بهره بجویند و راهکارهایی برای بهبود وضعیت خود پیدا کنند.
این میان، غرفه هماورد بازارپردازی تهران حضوری متفاوت داشت. این غرفه با ایده بازارپردازی فرهنگی توانست دیده های فراوانی از تولیدکنندگان را به خود جلب نماید و ایده خودرا با تولیدکنندگان به گفت و گو بگذارد و از این نظر با استقبال آنها مواجه شود.
پوشاک در بین کالاهای عمومی از پرمصرف ترین و پرمخاطبترین کالاهاست که همه افراد با تمامی ذائقه ها نیازمند آن هستند و اگر تولیدکنندگان محصولات دیگر همچون محصولات فرهنگی بتوانند زنجیره محصولات خودرا به آن متصل کنند محصولات آنها نیز از رونق و کسب وکار لازم برخوردار خواهد بود و فرهنگ ایرانی نیز در بین جامعه ترویج خواهد شد.
غرفه هماورد بازارپردازی تهران با هدف اتصال پوشاک به زنجیره محصولات کودک در نمایشگاه ایران ویژند حضوری فعال داشت. اتصالی که می تواند رونق هر چه بیشتر محصولات فرهنگی کودک را نیز در پیش داشته باشد.
بازدیدکنندگان برای اولین بار در این غرفه شاهد قرارگرفتن شخصیت های ایرانی جذاب بر روی پوشاک های کودکان بودند اتفاقی که می تواند روزنه امیدی در بکارگیری شخصیت های ایرانی باشد.
در غرفه هماوردبازارپردازی تهران برخی تهیه کنندگان ارشد و فعالان فرهنگی که شخصیت های ممتازی برای نقش بستن بر روی لباس کودکان و نوجوانان داشتند حضور فعال داشتند و برخی دیگر نیز برای شخصیت های خود لباس ساخته بودند. انتشارات نیستان با شخصیت های قصه پلنگ سفید، استودیو هنری کمیکا با لباس های ابرقهرمان ایرانی ایلیا، تکم فیلم آریایی با شخصیت های سریال انیمیشن افسانه گرگران، هلدینگ نبات با لباس های شخصیت ببعی ببعو، مؤسسه فرهنگی هنری منادیان با لباس های شخصیت های بازی کامپیوتری سفیر عشق و مؤسسه هنری نمایش گستر باران با عروسک ها و تن پوش های عروسکی متنوع و متکثر.
به امید روزی که شاهد انس و علاقه کودکانمان به شخصیت های ایرانی باشیم و تنها شخصیت های ایرانی را بر کالاهای تولیدی خود و دیگران ببینیم.


منبع:

1401/05/09
13:16:34
0.0 / 5
147
تگهای خبر: بازی , تولید , فرهنگ , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی