نبیونی مطرح كرد؛

پشتیبانی از طراحان مدولباس در دستورکار پارک ملی فناوری های نرم است

پشتیبانی از طراحان مدولباس در دستورکار پارک ملی فناوری های نرم است به گزارش دست و هنر معاون فناوری پارک ملی فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی اظهار داشت: پشتیبانی از طراحان مد و لباس یکی از حوزه هایی است که در آن فعالیت می نماییم و حمایت هایی از آنها خواهیم داشت.به گزارش دست و هنر به نقل از مهر، ابراهیم نبیونی معاون فناوری پارک ملی فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی، با اشاره به کارهای این پارک اظهار داشت: مجموعه پارک در ۲۳ رشته فرهنگی - هنری فعالیت می کند که یکی از این حوزه ها گردشگری است؛ نکته قابل توجه این است که در کنار مجموعه پارک، دانشگاه علم و فرهنگ که تنها دانشکده گردشگری در ایران را دارد، نیز در این عرصه فعالیت و به مجموعه ما کمک می نماید.
وی افزود: ما با کمک دانشجویان علم و فرهنگ، استادان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه توانستیم تعدادی شرکت گردشگری در مجموعه پارک مستقر نماییم.
عضو هیأت علمی دانشگاه علم و فرهنگ، با اعلان اینکه شاید اصلی ترین موضوع مجموعه پارک مبحث میراث فرهنگی و صنایع دستی است، اظهار داشت: این مجموعه در زمینه های مختلف مثل هنرهای تجسمی، معماری و حتی مد و لباس کارهایی داشته است. حمایت های ما از دو جنبه قابل بررسی است؛ جنبه اول پشتیبانی از خود هنرمندان است که در این جهت حدود ۵۰۰ هنرمند در مجموعه ما حمایت می شوند.
وی اضافه کرد: جنبه دوم حمایت ما به عوامل جانبی و وابسته به هنر مربوط می شود در این جهت اپلکیشن ها و سایت هایی را برای فروش کالاهای هنرمندان راه اندازی کرده ایم. همین طور استارت آپ ها با این محوریت در مجموعه ما حضور پیدا کرده اند و به بخش صنایع دستی کمک می کنند که برای رشد اقتصاد فرهنگ به سمت تجاری سازی بروند.
معاون فناوری پارک ملی فناوری های نرم و صنایع فرهنگی درباره دستاوردهای این مجموعه در زمینه کتاب و مطبوعات اظهار داشت: مجموعه جهاد دانشگاهی یکی از مجموعه هایی است که در زمینه کتاب و فرهنگ فعالیت می کند و دراین زمینه انتشاراتی هم دارد. مجموعه ما نیز یک انتشارات دارد و در زمینه کتاب و مطبوعات از کسانی که در زمینه صنایع فرهنگی فعالیت می نمایند و می خواهند کتاب هایی منتشر کنند، حمایت می نماییم.
وی اضافه کرد: در این جهت بسیاری از شرکت های ما بسته های آموزشی با رده سنی های مختلف دارند. برای مثال در یکی از شرکت های ما بسته های آموزشی با رده بندی سنی کودکان ارائه می کنند که چگونه کودکان هوش علمی پیدا می کنند و مواردی از این دست را پوشش می دهد. همین طور شرکتی از دل دانشجویان خودمان تأسیس شده به نام «یونی بوک» این شرکت مجموعه ای است که با یک سایت آنلاین به فروش کتاب های دست دوم بدون واسطه می پردازد
عضو هیأت علمی دانشگاه علم و فرهنگ به دستاوردهای این مجموعه در زمینه موسیقی اشاره نمود و اظهار داشت: مجموعه ما در زمینه موسیقی کارهای مربوط به مجوز بنیاد ملی کسب و کارهای موسیقی را انجام داده و منتظر مجوز نهایی این امر هستیم.


منبع:

1401/05/12
23:06:52
0.0 / 5
182
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دست و هنر
dastohonar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دست و هنر محفوظ است

دست و هنر

هنر و صنایع دستی